רוברט הולדן אמר פעם : “הדברים הטובים ביותר קורים כאשר אתם מעזים להרפות”.

שינוי היא מילה יפה וחזקה אך על מנת לבצע את השינוי צריך לרצות לעבור אותו. בעזרת טיפול במגע,מסאג’ לחיצות ורייקי ניתן להגיע לרמת הצלחה גבוהה בשינוי ההרגשה היום יומית שלנו.

שיפור מצב הרוח,רוגע,ניקוי רעלים תסכולים כעסים ועוד. טיפול מסאג מאזן אנרגטית ומאפשר לנו לשמוח לאהוב את החיים ולהרגיש רגועים יותר.

בתור מטפל גוף נפש בין אם זה עיסוי לשחרור שרירים, מסאג’ להמרצת הדם בגוף או טיפול במגע אשר כולל בתוכו את הרייקי ולחיצה על מרדיאנים, שמתי לב שרק כאשר המטופלים מגיעים לטיפול ועוברים את הטיפול הם מקשיבים לגופם ותמיד המשפט: “איך לא עשיתי את הטיפול קודם, כמה הגוף היה צריך את הטיפול” משפטים אלה ועוד חוזרים על עצמם כמו מנטרות עוד ועוד.

הזנחת הגוף נפש היא פגיעה חמורה בעצמנו בהצלחה שלנו ובעיקר בהרגשה הפנימית שלנו.

רייקי טיפול במגע מסאג’ ולחיצות הם רק חלק מהכלים אותם אני נותן לשיפור הרגשת הגוף נפש. טיפול הוא חובה לגופנו ולא צריך לחכות לסימנים.

כל אחד מאיתנו עובר תהליכים בחיים בעזרת הטיפול האלטרנטיבי עיסוי\מסאג’ התהליך יהיה קל יותר רוחני ורגוע יותר.

בואו והצטרפו לחוויה מדהימה

אודות דודי פורמן

תחילת דרכי בתחום הטיפולים האלטרנטיביים הייתה לפני כחמש שנים כאשר פגשתי אדם מדהים אשר הוא עצמו מטפל מזה כ-27 שנה: (אמפוקו, מאסטר רייקי, רפלקסולוגיה ועוד).

באותה עת רציתי שינויי בחיי. ואז פגשתי את המטפל שלי, שאיתו עברתי דרך ארוכה בתחום הטיפולי.

הטיפולים אותם עברתי הם: טיפול במגע בשילוב אמפוקו ורייקי.

הטיפול הוא טיפול פיזי ואמוציונאלי אשר שינה את חיי ונתן לי הזדמנות להתבונן על החיים בצורה שונה וטובה הרבה יותר.

לאחר שחוויתי את השינוי החלטתי שאני רוצה ללמוד כיצד לטפל ולעזור לאנשים להרגיש טוב יותר.

המטפל שלי לימד אותי הן פרקטית והן תיאורטית את הטיפולים אותם הוא עושה לאחר שאני עצמי חוויתי את אותם הטיפולים. מזה כארבע שנים אני מטפל במגוון סוגי טיפולים ואני רוצה לציין שכל אדם זקוק לטיפול להרגשה טובה ובריאה יותר.. גם כאשר אנו לא מודעים לצורך הוא ישנו axiomaisrael.com אצל כל אחד מאיתנו. אני יכול להגיד על עצמי שהשינוי אותו עברתי הוא שינוי מדהים ובריא.

מומלץ בחום לבוא ולהתנסות בחוויה מדהימה

רייקי

הרייקי היא דרך אנרגטית ורוחנית המעניקה לנו אפשרות לחוות את החיים במלואם ובצורתם הנעלה ביותר.

אחדים מחפשים משמעות, אחדים שינוי ואחרים מחפשים ריפוי ושלווה.

הרייקי עוזר לצמיחה אישית, לאיזון והתחברות לתבונה הפנימית שנמצאת אצל כל אחד ואחת מאיתנו.

הרייקי מאפשר לנו לגלות את העוצמה הטמונה בתוכנו כל אחד בקצב שלו.

5 העקרונות של קמגרה הרייקי לפי אוסויי:

רק להיום אל תדאג.
רק להיום אל תכעס.
כבד את הוריך, מוריך והמבוגרים ממך.
הרווח את מחייתך בכבוד.
הראה תודה על כל דבר.

טיפול במגע

לפי הרפואה הסינית בגוף זורמים 12 מרידיאנים (מרידיאן = מסלול זרימת אנרגיה/ צ’י), כל מרידיאן הוא תחת השפעת איבר מסוים ואחראי על תפקודים שונים באדם.

בטיפול מאבחנים אלו מרידיאנים נמצאים בחוסר איזון (ישנם מרידיאנים שנמצאים בעודף, הצטברות אנרגיה, וישנם כאלו הנמצאים בחסר – הסבר בהמשך).

האבחנה נעשית באמצעות תשאול מעמיק שדרכו לומדים רבות על סימפטומים סיאליס שונים המאפיינים את המטופל על מנת לראות את התמונה השלמה.

פעמים רבות מטופל מגיע עם בעיה מסוימת ובמהלך התשאול מגלים סימפטומים רבים נוספים הקשורים בעצם לאותו חוסר האיזון באיבר הספציפי והמטופל כלל לא ראה קשר בין התופעות.

כאשר נצליח לאזן את המרידיאן ישתפרו גם הסימפטומים הנוספים.

המגע מעורר את השמחה בגוף ובנפש ומחדש את הקשר ביניהם… המגע מאפשר לגוף להגיע לאיזון ולבריאות, והוא כלי רב עוצמה גם לתמיכה רגשית ונפשית.

ניתן לטפל בכאבים כרוניים, בעיות נשימה, קשיים ביציבה ותנועה, עייפות, חולשה וסטרס. המגע משמש גם כטיפול מונע המחזק את המערכת החיסונית.

הטיפול מאפשר מנוחה, נשימה ורגיעה, ומלמד את הגוף לשחרר ולהרפות, כדי לגייס כוחות לריפוי עצמי.

‘מסאג

עיסוי מרגיע היעיל לשחרור שרירים תפוסים, הרפיית לחצים ומתח, הרפיית גודש ברקמות ושיפור מחזור הדם, עוזר לזירוז חילוף חומרים בגוף וניקוז הרעלים מהלימפה.

הטיפול מותאם לטונוס (מתח) השריר של המטופל, ומתבצע בשימוש של שמני עיסוי ואף לעיתים מוספים שמנים ארומתיים המרגיעים ומשחררים את השרירים והמחשבה.

הטיפול מתבצע מכף רגל ועד ראש לחימום וריכוך השריר ובהתמקדות באיזורים תפוסים.

כמו כן שיחרור הרעלים מאפשר שחרור חסימות ומועקות נפשיות עמוקות משום שמצבי סטרס יום יומיים משפיעים על גופינו- מתח סילדנאפיל שריר גם מעיד על מתח פנימי.

הרפיה של הגוף משפיעה ישירות על המצב הנפשי.

עבודת בטן

אומנות ריפוי מלפני כ 400 שנה נוסדה ביפאן ע´י המאסטר האגדי אוטה. אוטה הבין את העוצמה של עבודה ממוקדת באיזור הבטן לצרכים שונים, צרכים פיזיולוגים וצרכים אמוציונאלים.

אוטה פיתח טכניקות ודרכי עבודה מתוחכמות, שמטרתן להגיע אל אותן חסימות שמתפתחות במשך החיים, כתוצאה ממצבים שונים, אינטראקציות וטראומות שהאדם חווה במהלך חייו.

עבודת הבטן המסורתית משלבת עבודה ברבדים הפיזיולוגיים עם התייחסות לסימפטומים, במטרה להגיע אל שורשי החסימות שמתפתחות במהלך החיים.

כך מגיעים אל מקור החולשות והמחלות בגוף, ומביאים את המטופל ליכולת זיהוי עצמי של אותן תבניות, כדי להניע את הגוף לכיוון תהליכי הריפוי והשינוי.

חבילה 3 טיפול רייקי עד הבית

שיטת טיפול עדינה, כמעט ללא מגע. באמצעות העברת אנרגיה מידי המטפל לאזורים הזקוקים לה בגוף המטופל, ניתן להפחית מתח וכאב ולסייע בריפוי.

הרייקי משחרר מרגיע וגורם להרגשה טובה ורגועה. הגוף מתמלא אנרגיה ורוגע.

מחיר 150 ש”ח

חבילה 4 טיפול משולב עד הבית

טיפול במגע הכולל בתוכו לחיצות שיחרור וזרימת אנרגיה טובה יותר בשילוב עם רייקי.

טיפול זה הוא טיפול מדהים המשלב בתוכו מספר אלמנטים אשר משחררים את הגוף ויאגרה גורמים להרגשה טובה רגיעה ושקט נפשי.

מחיר 200 ש”ח

צור קשר

דודי פורמן-מטפל
רייקי-טכניקת טיפול בגוף,נפש ורוח.

טיפול במגע-כלי לשינוי מודעות.

מסאג’-שחרור והרגעה.

נייד: 054-4333884

אימייל: [email protected]

Select more than one item for comparison.