כשמדובר בתרופות לבעיות זיקפה, אין תלונות לגבי טווח הבחירה. ישנן מספר תרופות יעילות ופופולריות הזמינות כדי להתאים לצרכים האישיים שלך ולסייע בפעילות מינית שעלולה להיות קשה אחרת. אבל איזה מהם הוא הטוב ביותר?

האם ויאגרה, סיאליס או לויטרה הם הטובים ביותר?

ובכן, יש מספר נקודות חיוביות לכל אחד וזה בעיקר בחירה אישית המבוססת על הדרישות האישיות שלך. חשוב לדון במצבך עם הרופא או המרשם שלך כדי שיוכלו להמליץ איזה מהם הם חושבים שהכי טוב. עם זאת, כדאי לדעת תחילה מעט מידע על כל אחד מהם.

מדוע ויאגרה היא הטובה ביותר?

מאז שהושקה בשנת 1998, ויאגרה הפכה לשם דבר והיא הגלולה הכחולה הקטנה שכמעט ויאגרה תופעות לוואי כולם יודעים עליה. באופן כללי, דברים לא הופכים להיות כל כך פופולרי בלי להיות טוב אז זה נקודת פלוס כי ויאגרה הוא כל כך בשימוש נרחב ומומלץ נרחב.

ויאגרה פועלת להרפיית השרירים בכלי הדם של הפין כך שהמשתמש יוכל להשיג ולשמור על זקפה. זה מתחיל לעבוד די מהר, ואלה הנוטלים ויאגרה צריכים לעשות זאת בערך 30-60 דקות לפני שתוכננה פעילות מינית.

הגלולה הכחולה הקטנה תישאר פעילה במערכת שלך עד 5 שעות, שם היא יכולה לסייע שפיכה מהירה טיפול בזקפות במסגרת הזמן. אתה עדיין תדרוש גירוי מיני, כמו תרופות זיקפה לעזור מכנית-הם לא משפיעים על הליבידו שלך או לפעול כמו כל סוג של אפרודיזיאק.

ויאגרה אכן מגיעה עם סיכון לתופעות לוואי מסוימות, כמו כאבי ראש, אף סתום וסחרחורת. רוב הגברים אשר חווים תופעות לוואי יסבלו רק אלה במתינות, אבל אתה יכול לשקול אפשרות חלופית אד אם הם נמשכים.

למה סיאליס הכי טובה?

סיאליס זכתה לכינוי “גלולת סוף השבוע” מכיוון שיש לה חלון יעילות של 36 שעות. לעומת חלון 5 שעה, ויאגרה מחוויר לעומת סיאליס בחזית זו.

אבל מה היתרון של חלון ארוך יותר? ובכן, אם אתה לוקח גלולה סיאליס ביום שישי בערב, זה עדיין יכול לסייע לך לקבל זקפה ממש עד יום ראשון. זה הופך אותה לתרופה האידיאלית למי שרוצה חיי מין גמישים או ספונטניים יותר ולאלו שאולי לא בהכרח יוכלו לתכנן יחסי מין לשעה מסוימת.

חלון ארוך של יעילות אף אומר חלון ארוך יותר של הסיכון של תופעות לוואי. למרות שתופעות הלוואי עם סיאליס זהות לרוב לוויאגרה, סביר להניח שתחוו אותן זמן רב יותר עם סיאליס מכיוון שהתרופה פעילה במערכת שלך זמן רב יותר.

מדוע לויטרה הוא הטוב ביותר?

לויטרה היא בחירה אידיאלית לגברים שניסו ויאגרה או סיאליס וחוו תופעות לוואי. ידוע שהוא נסבל היטב ולעתים קרובות מומלץ למי שעבר חוויה לא כל כך נעימה עם אחת החלופות האחרות.

בעוד לויטרה עדיין נושאת סיכון של תופעות לוואי, זה פחות משמעותי והוא מתאים לרוב האנשים.

באופן דומה, זה עובד תוך 30-60 דקות לאחר נטילת הגלולה ואז נשאר פעיל במערכת שלך עד 5 שעות. בדרך זו, זה הרבה יותר דומה ויאגרה מאשר סיאליס ופעילות מינית יהיה צורך להיות מתוכנן סביב הזמן שאתה לוקח את זה.

Select more than one item for comparison.