קמגרה – Kamagra Oral Jelly

$23.99

שם מוצר: קמגרה אוראלי ג ‘ לי
יצרן: אג ‘ נטה פארמה
חומר: ציטראט סילדנאפיל
חבילה: 100 מ ג (4 טבליות)

תיאור

ג ‘ לי אוראלי קמגרה הוא חבר בכיתה של תרופות המכונות מעכבי פוספודיאסטרז מסוג 5. ואליף ג ‘ לי אוראלי מציע דרך יעילה להתמודד עם אימפוטנציה גברית. אימפוטנציה גברית היא חוסר יכולת מתמשך לשמור או להשיג זקפה באזורי איברי המין). בעיה זו השפיעה על כמעט מיליון גברים ביוון.

ג ‘ לי אוראלי קמגרה הוא חבר בכיתה של תרופות המכונות מעכבי פוספודיאסטרז מסוג 5. ג ‘ לי אוראלי קמגרה מציע דרך יעילה להתמודד עם אימפוטנציה גברית. אימפוטנציה גברית היא חוסר יכולת מתמשך לשמור או להשיג זקפה באזורי איברי המין). בעיה זו השפיעה על כמעט מיליון גברים בישראל. בשילוב עם גירוי מיני, זה עובד על ידי הגברת זרימת הדם לאיברי הרבייה, ועוזר לגבר לשמור על זקפה.
חומרים פעילים הקיימים בג ‘ לי אוראלי קמגרה. הג ‘ לי מורכב מחומר פעיל ורדנאפיל הידרוכלוריד טריהידראט. ורדנאפיל שייך למעמד של מעכבי פדה -5, אשר מפסיק את התכווצות העורקים על ידי פדה -5. ככל שהעורקים נרגעים, זרימת הדם עולה והגבר מגורה. כל שקית של 5 גרם מכילה ורדנאפיל.

כמה זמן לוקח ג ‘ לי אוראלי לייצר את התוצאות הרצויות

קנה קמגרה ג ‘לי אוראלי באינטרנט והג’ לי מתחיל לפעול תוך 15 דקות. השפעת הג ‘ לי נמשכת 3 עד 4 שעות. שקיות ג ‘ לי טובות בהרבה מטבליות מסורתיות הקיימות בשוק. כל שקית 5 גרם של ג ‘ לי אוראלי קמגרה מכילה את החומר הפעיל ורדנאפיל הפועל על אזור איברי המין.

איך לקחת קמגרה ג ‘ לי אוראלי

הטבליה והג ‘ לי, כאשר הם נלקחים בדרך הנכונה, מניבים את התוצאות הרצויות. כך גם במקרה של שתיית ג ‘ לי קמגרה. זה יהיה טוב יותר אם היית לוקח שתיית ג ‘ לי 15 דקות לפני פעילות מינית. פתח את השקית וצרוך את כל המרכיבים בבת אחת. ג ‘ לי מיועד לשימוש יחיד בלבד ויש למכור אותו תחת פיקוח רפואי קפדני.

אתה יכול לקחת את הג ‘ לי עם או בלי ארוחות. קח שקית וזה ייקח עד 3 עד 4 שעות. לפעמים ההשפעות נמשכות כ 24 שעות. יתכן שתזדקק לגירוי מיני כדי שהזקפה תתרחש עם ג ‘ לי אוראלי של קמגרה. השלם את 24 שעות לפני נטילת המנה הבאה.

כיצד לאחסן קמגרה ג ‘ לי אוראלי

עדיף לאחסן ג ‘ לי שתייה בטמפרטורת החדר. יש לאחסן במקום קריר ויבש ולהרחיק מהישג ידם של ילדים.

האם זה בטוח לקחת קמגרה ג ‘ לי אוראלי מדי יום
ודא שאתה לא לוקח יותר משקית אחת של קמגרה ישראל ביום.אם יש לך יחסי מין עם השותף שלך, זה יהיה הכי טוב לקחת שקית מלאה.

מעכב קמגרה אוראלי ג ‘ לי את יכולת הנהיגה של אנשים

לא נערכו מחקרים על יכולת לקויה לנהוג ולהרים מכונות כבדות לאחר נטילת קמגרה ג ‘ לי אוראלי 20 מ ג. ניסויים קליניים הביאו לסחרחורת וראייה לא תקינה המתרחשת לאחר צריכת הג ‘ לי. אל תבצע פעולות אלה אם אתה מבחין בראייה מטושטשת וסחרחורת לאחר נטילת הטבליות.

תופעות לוואי של ג ‘ לי אוראלי קמגרה

לא כולם חווים תופעות לוואי לאחר נטילת ג ‘ לי אוראלי קמגרה ברשת. עם זאת, אם כן, הג ‘ לי הוא שלוקח זמן להסתגל בגוף. תופעות לוואי של טבליות ייעלמו לאחר זמן מה. ייתכן שתבחין בתופעות הלוואי האפשריות הבאות לאחר נטילת הטבליות:

  • כאב ראש
  • מסמיק
  • גודש באף
  • תסמיני שפעת
  • דיזי

* הערה: ברוב המקרים תופעות הלוואי ישככו עם הזמן. עם זאת, במקרה שהם לא שוככים או מחמירים, פנה לטיפול רפואי מיידי.

מי לא צריך לקחת קמגרה ג ‘ לי אוראלי

אם אתה נמצא באחד מהמצבים הבאים, עליך בהחלט להימנע מלקחת את הג ‘ לי:

הריון: נשים בהריון צריכות להימנע מנטילת ג ‘ לי אוראלי של קמגרה. מחקרים על השימוש בג ‘ לי אצל נשים הרות לא נערכו.
הנקה: אין ליטול קמגרה סלוניקי במהלך ההנקה. עקבותיו נכנסים לחלב אם והם מזיקים למדי לתינוק שזה עתה נולד.

* הערה: עדיף להתייעץ עם הרופא לפני נטילת ג ‘ לי אוראלי של קמגרה.

אימפוטנציה גברית היא בעיה רצינית שמשפיעה על מיליוני גברים ברחבי העולם. קמגרה אוראלי ג ‘ לי הוא פתרון בטוח ויעיל לבעיה. קנו קמגרה מאג ‘ נטה פארמה ישראל, בית המרקחת המקוון האמין והמשתלם ביותר.

קנה קמגרה ג ‘ לי אוראלי בישראל

קמגרה אוראלי ג ‘ לי משלוח מהיר – 1 כדי 3 ימי עבודה משלוח זמין
להזמנת סופר קמגרה אונליין מלאו את טופס ההזמנה למטה, ברגע שתשלחו אותו ניצור עמכם קשר במייל תוך מספר שעות (לעיתים קרובות באופן מיידי) עם פרטי התשלום. קנה סופר קמגרה בישראל כאן היום. אנחנו יכולים לשלוח לך את ההזמנה שלך ישירות באריזה אטומה ודיסקרטית באמצעות שליח אקספרס או משלוח רגיל בחינם.

Select more than one item for comparison.