מבצע!

קמגרה – Kamagra Chewable Tablets

$8.57

שם המוצר: טבליות לעיסה של קמגרה
יצרן: אג ‘ נטה פארמה
חומר: ציטראט סילדנאפיל
חבילה: 100 מ ג (4 טבליות)

תיאור

כיצד נלקחים טבליות לעיסה של קמגרה 100 מג?

כדי ליטול טבליות לעיסה של קמגרה 100 מג, הטבליות מתווספות למים עד להמסה (כגון ברוקה או אספרין), אין לבלוע טבליות אלה. זה לוקח רק כמה שניות להתמוסס לחלוטין לפני שהם מוכנים לאכילה רגילה. מכיוון שמוצר זה נכנס לגוף בצורה נוזלית, הוא מסוגל להיספג בזרם הדם מהר יותר מאשר טבליות קמרה קונבנציונליות (תוך 20 דקות).

המינון המומלץ הוא טבליה אחת לכל 24 שעות. כל מנה תיתן למטופל את התוצאות הרצויות של שיפור תפקוד לקוי של זיקפה עד 4-6 שעות. קח טבליה אחת של טבליות קמגרה לעיסה 100 מג והניח בכוס מים מלאה (קרה או בטמפרטורת החדר). מערבבים במשך כמה שניות ולשתות אותו ברגע שהוא מומס לחלוטין. אסור לבלוע, ללעוס או לאכול טבליות לעיסה של קמגרה 100 מג. תמיד להתמוסס במים.

תופעות לוואי של טבליות לעיסה של קמגרה 100 מג?

טבליות לעיסה של קמגרה 200 מג עשויות להראות תופעות לוואי דומות כמו ג ‘ לי אוראלי קמגרה וטבליות קמגרה. אלה יכולים לכלול בחילות, סחרחורות או כאבי ראש קלים, בין היתר. תופעות לוואי לא רצויות אלה הן בדרך כלל קצרות מועד ונעלמות ללא התערבות רפואית.

כיצד לאחסן טבליות לעיסה של קמגרה 100 מג?

קנו קמגרה 100 מג טבליות לעיסה טבליות בישראל יש לשמור במקום יבש וקריר מתחת ל 25 מעלות צלזיוס.

קמגרה חוות דעת

באיזו תדירות יש ליטול טבליות לעיסה של קמגרה 100 מג;
יש ליטול טבליות לעיסה של קמגרה 100 מג 100 מג טבליות רק כאשר מתכננים לקיים יחסי מין. זה לא אמור לשמש כתרופה רגילה. שימו לב כי אין ליטול יותר מטבליה אחת תוך 24 שעות.

לקנות טבליות לעיסה קמגרה 100 מג בישראל?

קמגרה לעיסה טבליות 100 מ ג משלוח מהיר – 1 עד 3 ימי עבודה משלוח זמין
להזמנת סופר קמגרה אונליין מלאו את טופס ההזמנה למטה, ברגע שתשלחו אותו ניצור עמכם קשר במייל תוך מספר שעות (לעיתים קרובות באופן מיידי) עם פרטי התשלום. קנה סופר קמגרה בישראל כאן היום. אנחנו יכולים לשלוח לך את ההזמנה שלך ישירות באריזה אטומה ודיסקרטית באמצעות שליח אקספרס או משלוח רגיל בחינם.

Select more than one item for comparison.