מבצע!

סיאליס – Cialis 20mg

$32.70

שם מוצר: סיאליס 20 מ ג
יצרן: אלי לילי
חומר: תדלפיל
חבילה: 20 מ ג (4 טבליות)

תיאור

סיאליס סופר פארם

סיאליס היא טבליה אוראלית מרשם בלבד המשמשת לטיפול בבעיות זיקפה (אד) אצל גברים. “סיאליס” הוא שם מותג, החומר הפעיל הוא ‘תדלפיל’. לוקח טבליה של 10 מג או 20 מג לפחות 30 דקות לפני פעילות מינית ונמשך עד 36 שעות. במינון נמוך מדי יום, סיאליס (2.5 מ ג ו-5 מ ג) מומלץ לגברים הזקוקים לטיפול באופן קבוע יותר מפעמיים בשבוע. האם לקרוא את עלון המטופל לקבלת רשימה מלאה של תופעות לוואי, אזהרות, ואינטראקציות עם תרופות אחרות.

גלולת סוף השבוע סיאליס 20 מג

סיאליס מחברת התרופות לילי מכונה לפעמים גלולת סוף השבוע בשל משך הפעולה של 36 שעות.

זו הייתה תרופת המרשם השנייה של זיקפה מסוגה שהתקבלה בשוק, לאחר ויאגרה (סילדנאפיל). יעילותה הממושכת והאפשרות ליטול טבליה יומית במינון נמוך הובילו לכך שסיאליס נהיה פופולרי יותר ויותר ונרשם באופן נרחב יותר.

יומי לעומת סיאליס 20 מג ’36 שעות’

רוב הגברים לוקחים סיאליס כמו וכאשר הם צריכים את זה, בדרך כלל, 10 מ ג או 20 מ ג, אשר יעיל עד 36 שעות.

גברים הזקוקים לטיפול בבעיות זיקפה פעמיים או יותר בשבוע צריכים לשקול ליטול טבליה רגילה במינון נמוך מדי יום. 2.5 מ ג או 5 מ ג כוח טבליות נלקח כל יום תספק טיפול זיקפה רציפה, ללא פסגות, שקתות.

מה זה עושה?

סיאליס מכיל תדלפיל הידוע רפואית כמעכב פי-די-5. טדלפיל מעכב את האנזים פי 5 המעורב בוויסות זרימת הדם באיבר המין בזמן זקפות. גירוי מיני נדרש לפני התרופה יעבוד-ללא גירוי זה לא תהיה השפעה. סיאליס מגדילה ותומכת בביצועים ומערכות יחסים מיניות.

ניתן להשתמש בתדלפיל גם לטיפול בסימפטומים של היפרפלזיה שפירה של הערמונית (ערמונית מוגדלת).

מדוע גברים סובלים מבעיות זיקפה?

מגוון גורמים תורמים לבעיות זיקפה, כולל בחירות באורח החיים, מצב נפשי, מחלות כרוניות, פציעות וניתוחים. בעיות רגשיות, כמו מתח וחרדת ביצוע, יכולות להשפיע הן על ביצועי הזקפה והן על התשוקה המינית. טיפול מדי פעם במעכב פ. ד. 5 כמו סיאליס יכול להיות יעיל בשבירת מעגל של חרדה וכישלון. גורמי אורח חיים, כמו עישון, שימוש בסמים ללא מרשם, שתייה מוגזמת ואפילו השמנת יתר יכולים להשפיע. תפקוד לקוי של זיקפה הוא לפעמים סימפטום לבעיות בריאותיות בסיסיות כמו סוכרת, טרשת עורקים ומחלות לב, בין היתר.

גברים הסובלים מבעיות זיקפה צריכים ליידע את רופא המשפחה שלהם שיבצע הערכה, אולי יבצע בדיקות וייתן ייעוץ.

למה סיאליס?

סיאליס נהנית משך זמן ארוך של פעולה. ויאגרה נשארת פעילה כ -4 שעות, לויטרה במשך 4-5 שעות, וסיאליס למשך 36 שעות – ומכאן שמה המוכר ‘גלולת סוף השבוע’. זקפה לא תהיה רציפה במהלך 36 שעות לאחר נטילת סיאליס, המתרחשת רק בזמנים של עוררות במהלך 36 שעות אלה.

לפרטים נוספים ראה כמה זמן נמשך תדלפיל?

טיפול אלטרנטיבי

ויאגרה (סילדנאפיל), לויטרה (ורדנאפיל) וספדרה (אבנאפיל) הם טיפולים אלטרנטיביים לטבליות לבעיות זיקפה והם זמינים לרכישה גם בעוצמות ובגדלי אריזה שונים לאחר סיום אותה ייעוץ רפואי.

לוקח סיאליס בפעם הראשונה

ישנם ארבעה עוצמות: 2.5 מ ג, 5 מ ג, 10 מ ג, 20 מ ג. המינונים הנמוכים יותר של 2.5 מג ו -5 מג מיועדים בעיקר לשימוש יומיומי קבוע, אם כי ניתן ליטול את חוזק 5 מג על בסיס כנדרש על ידי גברים המגיבים היטב למינונים נמוכים חד פעמיים.

המינון ההתחלתי הרגיל הוא 10 מג שנלקח לפחות 30 דקות לפני פעילות מינית. אם מינון זה יעיל ביותר, ניתן להפחית את המינונים הבאים ל -5 מג על בסיס ניסוי. אם ניסויים חוזרים ונשנים במינון של 10 מג אינם יעילים, ניתן להגדיל את המינון ל -20 מג.

אין תועלת בנטילת מינון גבוה מהנדרש. ניסויים חוזרים ונשנים של טיפול במינון אחד מומלץ לפני שינוי טבליות כוח גבוה או נמוך יותר.

מינון

האם זה עובד בכל פעם?

התגובה לטיפול היא בדרך כלל צפויה ועקבית. ברוב המקרים, אם סיאליס עבד בעבר, זה יעבוד שוב.

גורמים מסוימים לתפקוד לקוי של זיקפה, כגון פציעות גופניות או נזק עצבי, עמידים יותר לטיפולי טבליות ועשויים לדרוש טיפולים אחרים, כגון זריקות או השתלות פין.

תפקוד לקוי של זיקפה עשוי לדרוש טיפול מומחה מלבד טבליות. יש גברים, אשר תפקוד לקוי של זיקפה יש סיבות פסיכולוגיות, עשויים להפיק תועלת ייעוץ.

כל הגברים אשר מוטרדים על ידי תפקוד לקוי של זיקפה, אשר יכול להיות בעיה מטרידה, צריך להתייעץ עם רופא להערכה מלאה וייעוץ.

תופעות לוואי של סיאליס

רוב הגברים אינם חווים תופעות לוואי משמעותיות. רשימה מלאה של תופעות הלוואי השכיחות ביותר ניתן למצוא בעלון המידע של המטופל של היצרן המסופק עם טבליות (קישורים למטה).

יש גברים שחווים גוון כחלחל או צהבהב לראייתם לאחר נטילת סיאליס. זה לא מסוכן ונמוג אחרי כמה שעות. זוהי תופעת לוואי אפשרית של כל התרופות (מעכבי פי-די-5).

תופעות לוואי שכיחות אחרות (המשפיעות על 1% -10%) כוללות כאבי ראש, כאבי גב, כאבי שרירים, כאבים בזרועות או ברגליים, גודש באף, שטיפת פנים ובעיות עיכול.

במקרים נדירים מאוד טיפול אד מייצר זקפות ממושכות וכואבות, במצב המכונה פריאפיזם. פריאפיזם הוא מצב חירום רפואי עם פוטנציאל במקרים נדירים לפגיעה בלתי הפיכה באיבר המין. אם הזקפה נמשכת יותר מ 2 שעות, טיפול רפואי יש לחפש מיד.

מתי לא לקחת סיאליס

במהלך הערכה על axiomaisrael.com, גברים נדרשים למלא שאלון לבעיות זיקפה. זה קובע אם הטיפול מתאים. גברים לא צריכים לקחת סיאליס ללא הערכה נוספת של רופא המשפחה שלהם אם כל אחד מהבאים חלים:

הם נוטלים תרופות אחרות לבעיות זיקפה כמו ויאגרה / סילדנאפיל, לויטרה / ורדנאפיל או ספדרה / אבנפיל
כרגע הם נוטלים חנקות לאנגינה, כולל איזוסורביד מונוניטרט, איזוסורביד דיניטרט, ניקורנדיל וגליצריל טריניטרט-תגובות חמורות אפשריות
הם נוטלים תרופות לטיפול באיידס, כולל אינדינביר וריטונוויר
הם משתמשים בטיפולים אנטי פטרייתיים כמו איטרקונזול או קטוקונזול.
הם משתמשים בתרופות פנאי כגון אמיל חנקתי (‘פופרס’).
הם נוטלים חוסמי אלפא המשמשים לעתים קרובות לטיפול בהגדלת הערמונית ולחץ דם גבוה כמו דוקסזוזין, פרזוזין, אלפוזוזין, טרזוזין, אינדורמין וטמסולוזין.
הם נוטלים אנטיביוטיקה כמו אריתרומיצין, קלריתרומיצין או ריפמפיצין.
הם על נוגדי פרכוסים כמו פנוברביטל, פניטואין או קרבמזפין.

Select more than one item for comparison.