מבצע!

ויאגרה – Viagra Oral Jelly 100 Mg

$27.00

שם מוצר: ויאגרה אוראלי ג ‘ לי 100 מ ג
יצרן: תרופות גרמניות
חומר: ציטראט סילדנאפיל
חבילה: 100 מג (5 שקיות)

תיאור

על ויגורה ג ‘ לי אוראלי:

ג ‘ לי אוראלי של ויגורה משמש להשגת זקפה בתפקוד לקוי של זיקפה אצל גברים. זה בטוח לשימוש ומרפא ביעילות אימפוטנציה ומחלות הקשורות למעכבי פי-די-5. ג ‘לי אוראלי סילדנאפיל מגיע בצורת ג’ לי כך שניתן לבלוע אותו בקלות מאשר טבליות ולכן מתאים לאנשים מבוגרים וגם לאנשים המתקשים בבליעה. זה זמין בטעמים רבים. ג ‘ לי אוראלי סילדנאפיל זה אינו מיועד לשימוש על ידי נשים או ילדים. זה לא יגן מפני מחלות המועברות במגע מיני כולל זיהום באיידס.

איך עובד ג ‘ לי אוראלי של סילדנאפיל:

ג ‘ לי אוראלי סילדנאפיל נלקח דרך הפה 15 – 30 דקות לפני ההתעלסות או לפי הוראות הרופא שלך. הוא תוכנן במיוחד עבור גברים שלא אוהבים לבלוע גלולות. כל מה שאתה עושה זה להניח את הג ‘ לי הפה של סילדנאפיל מתחת ללשון ולחכות עד שהתמוסס לחלוטין. עם זאת, נטילת ג ‘ לי אוראלי סילדנאפיל זה עם ארוחה עתירת שומן עשויה להפחית את כמות התרופות שגופך סופג.

תופעות לוואי של ג ‘ לי אוראלי של סילדנאפיל:

ניתן להשתמש בג ‘ לי אוראלי של סילדנאפיל בבטחה בהנחיית רופא. כמה תופעות לוואי קלות הן כאב ראש, שטיפה, קלקול קיבה, גודש באף, שלשולים וסחרחורת עלולה להתרחש. שינויים בראייה כגון רגישות מוגברת לאור, ראייה מטושטשת או פגיעה באפליה בצבע כחול/ירוק עלולים להתרחש גם כתופעת לוואי של ג ‘ לי אוראלי של סילדנאפיל.

אמצעי זהירות לגבי ג ‘ לי אוראלי של סילדנאפיל:

אלה אמצעי הזהירות שיש לזכור בעת נטילת ג ‘ לי אוראלי של סילדנאפיל. זה אמור לשמש רק כאשר הרופא שלך מרשם את זה בשבילך. לעולם אל תיקח את זה ללא מרשם. זה ג ‘ לי אוראלי סילדנאפיל לא עדיף לקחת בשילוב עם תרופות שיש חנקות. נסו להימנע מארוחה כבדה לפני ואחרי נטילת הגלולה אחרת היא תאבד את הכוח להגיע לזקפה קשה וארוכה יותר. רק גברים אחראים לשימוש בג ‘ לי אוראלי של סילדנאפיל. גברים עם סוכרת, הפרעות בכליות, הפרעות בעיניים, מחלות לב, לחץ דם גבוה, בעיות בכבד או אנמיה חרמשית זקוקים לאישור הרופא שלהם לפני תחילת המינון.

Select more than one item for comparison.