מבצע!

ויאגרה – Viagra Force 50mg

$19.00

שם מוצר: ויגורה כוח
יצרן: תרופות גרמניות
חומר: סילדנפיל עם דפוקסטין
חבילה: 50 מ ג (4 טבליות)

תיאור

כיצד כוח ויגורה מטפל בבעיות זיקפה

כוח ויגורה מפריע לייצור הורמון הנקרא פדה5. זה מרגיע את כלי הדם המקיפים את הפין כדי לאפשר זרימת דם מוגברת במהלך עוררות מינית. בעת שימוש בכוח ויגורה, גברים יכולים בקלות לקבל ולשמור על זקפה קשה לאחר גירוי מיני. תקבל זקפה רק לאחר שתתעורר מינית והזקפה תיעלם מעצמה. גם אם יש לך בעיות זיקפה במשך זמן רב, כוח ויגורה יתחיל לעבוד מיד.

תפקוד לקוי של זיקפה הוא שם של מצב כאשר האנזים של גמפ מוחלף באנזים אחר פי 5 (סוג פוספודיאסטרז -5). פי. די. 5 האנזים מפרק את סי. ג. אמ. פי ותופס את מקומו. זרימת הדם מוגבלת על ידי אנזים פי-די-5 המוביל לגרימת בעיית זקפה אצל גברים. דם חיוני להשגת זקפה. כוח ויגורה מעכב אנזים פי-די-5, ומשפר את זרימת הדם לאזור הפין. אזור הפין המלא בדם מקל על גברים להשיג זקפה. כוח ויגורה גם משחרר לחץ דם גבוה בגוף כמו בלי זה זקפה בלתי אפשרי.

מי יכול להשתמש בכוח ויגורה?

כוח ויגורה הוא הכל לגברים. קבוצת הגיל לא משנה. ללא קשר לגיל התרופה ניתנת לגברים הסובלים מבעיות זיקפה.

האם כוח ויגורה גם לנשים וילדים?

לא. נשים וילדים מגיעים לסיכונים בריאותיים אם לוקחים תרופה זו בכלל. לכן, מומלץ להרחיק את התרופה מהישג ידם.

מדוע כוח ויגורה הוא טיפול פופולרי לבעיות זיקפה

כוח ויגורה יכול להתחיל לעבוד תוך 15 דקות. זהו טיפול פופולרי לבעיות אד כי זה הוכח מדעית כדי לעזור כ 80% של גברים חווים קושי מיני. זה היה הטיפול הראשון שאושר על ידי מנהל המזון והתרופות לבעיות זיקפה ויש לו היסטוריה ארוכה של הצלחה. ניסויים קליניים מרחבי העולם הראו כי כוח ויגורה הוא טיפול יעיל לבעיות זיקפה. כל מנה נמשכת עד ארבע שעות וכמה גברים יכולים לקבל זקפות מרובות מתוך מנה אחת.

מהו הליך הצריכה של התרופה?

כוח ויגורה מוצע לקחת עם מים. הגלולה נבלעת כולה במים. יש להימנע מממסים אחרים מכיוון שהתרופה מתערבבת במהירות בזרם הדם רק עם מים. יש ליטול את התרופה 30 עד 60 דקות לפני הפעילות המינית. אין ליטול יותר מכדור אחד ביום אחד.

האם ניתן לקחת כוח ויגורה על בטן ריקה?

כן, בהחלט. למעשה, עדיף לקחת את זה על בטן ריקה. נטילת התרופה לאחר נטילת מזון יכולה לעכב את עבודתה.

איך לקחת כוח ויגורה

כוח ויגורה עובד הכי טוב אם זה נלקח כשעה לפני פעילות מינית. כדי לקבל זקפה, תצטרך להיות מגורה מינית. רופאים בדרך כלל ממליצים לקחת 1 גלולה פעם ביום, לא לקחת יותר מנה אחת כל 24 שעות. לא ניתן ליטול כוח ויגורה במקביל לתרופות אחרות המשמשות לטיפול בבעיות זיקפה של גברים. אתה לא צריך לקחת כוח ויגורה עם ארוחה עתירת שומן, כי זה יכול להפחית את יעילות התרופה. כוח ויגורה אינו מגן עליך מפני מחלות המועברות במגע מיני.

תופעות לוואי של כוח ויגורה

כל תופעות לוואי מנטילת כוח ויגורה הן בדרך כלל קלות. תופעות לוואי אופייניות כוללות כאבי ראש, כאבי בטן, בעיות ראייה, סחרחורת, רגישות לאור, עור סמוק ופריחות. תופעות לוואי נדירות אך חמורות כוללות בעיות שמיעה, עיוורון זמני וזקפה שלא תיעלם. אם יש לך אחת מתופעות הלוואי הללו לאחר נטילת כוח ויגורה, פנה לטיפול רפואי.

אמצעי זהירות של כוח ויגורה

לפני שתתחיל ליטול כוח ויגורה, פנה לרופא שלך כדי לדון בהיסטוריה הרפואית שלך. יידע את הרופא שלך אם יש לך לחץ דם גבוה, נזק לכליות, נזק לכבד, אנמיה חרמשית, סרטן, הפרעות דימום, מיאלומה, או אם לפין שלך יש עיוותים אנטומיים. אם אתה קונה כוח ויגורה באמצעות בטוחבית מרקחת, הקפד לכלול את כל המידע הרפואי שלך בטופס הייעוץ. אם אינך בטוח אם בטוח לך לקחת כוח ויגורה, קבע פגישה עם הרופא שלך.

התוויות נגד כוח ויגורה

אינך יכול ליטול כוח ויגורה אם אתה נוטל תרופות תורמות תחמוצת החנקן כמו ניטרוגליצרין, איזוסורביד, דיניטרט או ניטרופרוסיד. לפני נטילת כוח ויגורה, ספר לרופא על כל התרופות שלך ללא מרשם. אם אתה נוטל כרגע כינידין, סימטידין, נוגדי פטריות, ניאצין, אריתרומיצין, תרופות ללחץ דם גבוה או תרופות המשמשות לטיפול בזיהום איידס, אל תתחיל ליטול כוח ויגורה.

Select more than one item for comparison.