מבצע!

ויאגרה – Viagra 50mg

$17.00

שם מוצר: ויאגרה 50 מ ג
יצרן: תרופות גרמניות
חומר: סילדנאפיל
חבילה: 50 מ ג (4 טבליות)

תיאור

ויגורה 50 מ ג הוא מוכר מאוד כוח מתון אימפוטנציה רפואה לגברים. יש לו ציטראט סילדנאפיל (מרכיב נפוץ בקרב גלולות אד שאושרו על ידי מנהל המזון והתרופות) כתוכן העיקרי שלו. גלולת אימפוטנציה גברית זו ידועה בתזמוני התחלה מהירים ויעילות מורחבת. גברים הסובלים מבעיות אד זמניות או קבועות עשויים לרשום תרופה זו.

למרות שגברים מעדיפים לקנות ויגורה 50 מג גם ללא מרשם, עדיף להתייעץ עם איש מקצוע רפואי ואז לקנות ויגורה 50 מג באינטרנט. זה בטוח בעיקר עבור כל הזכרים. אבל, במקרים מסוימים, זה לא יכול להיות שנקבע לגברים. התנאים למניעת מינון של ויגורה 50 מ ג יכול להיות בעיות בריאותיות קריטיות כמו לב, גלאוקומה, כליות, כבד, סוכרת, וכו’. לכן, אתה צריך לדבר עם הרופא שלך בגלוי & לשתף את ההיסטוריה הרפואית שלך אם אתה סובל מכל.

ויגורה 50 מ ג / לקנות אד רפואה באינטרנט עם 100% אבטחת איכות

מיליוני גברים סובלים מבעיות זיקפה (אד) & מזל הם אלה אשר נקבעו טיפולים יעילים כמו ויגורה 50 מ ג. זו ללא ספק דרך קסומה להשיג זקפות חזקות יותר באופן טבעי. רוב הגברים רוצים לשבור את המחסומים אבל הם מודאגים לבריאות. אז, הנה צעקה לכל הזכרים האלה. קנה את ויגורה 50 מ ג באינטרנט איתנו. זה הוא בטוח, ביצוע & סביר מין כונן מאיץ לגברים. קבל את זה שנקבע על ידי הרופא שלך היום!

האם ויגורה 50 מ ג לשפר זקפות?

כמו הרבה תרופות אימפוטנציה זמינים, סביר להניח שאתה מקבל מבולבל לגבי איזה מהם להשתמש. יתר על כן, אם אתה רשם אחד, קל לקבל חשיבה מוסחת אם זה יעבוד. במקרה שאתה נושא ספק זה לגבי ויגורה 50 מ ג אז הנה התשובה שלך.

ויגורה 50 מ ג יש מרכיב פעיל רב עוצמה-ציטראט סילדנאפיל. מעכב פוספודיאסטרז 5 (פדה-5) זה הופך את השפעות האימפוטנציה אצל גברים על ידי מיקוד לאנזים הג ‘ י-אם-פי. סילדנאפיל מגביר את ייצורו, מונע פירוק ומנקה ורידים להעברת דם לפין. זה מבטל הסחות דעת על ידי שחרור לחץ בריאות & דה מדגיש שרירים ספוגיים באזור האגן.

אתה יכול להניח כי זקפות רכות לקרות כאשר הפין מפסיק לקבל מספיק זרימת דם לקיום קשיות. כאן, סילדנאפיל מבטיח אספקת דם מספקת לאיבר המין לתמיכה בזקפות מוצקות לאורך כל קיום יחסי המין. גם לאחר שפיכה פעם אחת, גברים עדיין מסוגלים להשיג פין נוקשה יותר לסיבוב השני. תרופה זו לבעיות זיקפה יעילה עד 5 שעות.

אז, בפעם הבאה שאתה בספק אם ויגורה 50 מ ג יעבוד או לא, אתה יודע את התשובה! האם אתה משוכנע לקנות ויגורה 50 מ ג למכירה עכשיו?! תן לנו לספר לך שזה בין התרופות הנמכרות ביותר כמו ויגורה 50 מ ג ישראל.

ויגורה 50 מ ג מינון הדרכה: כיצד לקבל את התוצאות הטובות ביותר עם הגלולה אד?

רובכם עשויים להתרגש לנסות את ויגורה 50 מג עכשיו. לפני שאתה ממהר, הנה איך אתה צריך להשתמש בתרופה זו אימפוטנציה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
ראשית, עקוב אחר הנחיות הרופא שלך בשימוש בתרופה זו. אין מנת יתר או לשבור את הלוח אחר זה לא יבצע עד הציפיות שלך. בנוסף, מנת יתר תזמין השפעות בריאותיות מסוכנות.
יש לבלוע רק טבליה אחת שלמה של ויגורה 50 מג תוך 24 שעות. ויש לך את המינון רק לפני 30 דקות של אינטימיות מינית.
שתו כוס מים יחד עם הטבליה. אל תבחר משקאות אלכוהוליים או קפאין בסמוך למשך המינון שלך.
יש להימנע מכל תשומת לב הזקוקה לפעילויות בכל פעם שאתה עומד לצרוך ויגורה 50.
התרחק מפיצוי על המנה שהוחמצה כמנה כפולה תוך כדי המינון המתוכנן הבא שלך.

גרסאות זמינות אחרות:

ויגורה
ויגורה 100
ויגורה לידו ספריי
ויגורה זהב 100 מ ג
ויגורה זהב לידו ספריי

ויגורה 50 מ ג תופעות לוואי

הרשימה שלהלן מכילה כמה תופעות לוואי נפוצות של ויגורה 50 מג. הם קלים עד בינוניים וצפויים להיעלם מעצמם.

חולשה
עייפות
פנים סמוקות
ראייה מטושטשת
צלצול באוזניים
כאב בזרועות ובגפיים
הקאות
שלשול
כאב גוף
כאב בטן
כאב ראש
בחילה
נמנום
סחרחורת

אזהרות ואמצעי זהירות

לעולם אל תיקח ויאגרה 50 מ ג (סלידנאפיל) ללא מרשם.מחיר ויאגרה סופר פארם כמו כן, הימנע משימוש בו לתקופה ארוכה יותר מהקבוע.
עליך לבקר את הרופא המטפל שלך במרווחים תכופים ולוודא אם אתה עדיין אמור לקחת את התרופה.
הפסק ליטול ויגורה 50 מג אם חווים תסמינים שליליים והם מחמירים.
אם אתה רוצה להפסיק את הגלולה משפר זכר אז לעשות את זה תחת פיקוח רפואי בלבד. זה יחסוך ממך עדים לתסמיני גמילה חמורים.
אל תתן תרופה זו לנשים מכיוון שוויגורה 50 מג אינה מגבר כונן מיני נשי. זה לא מומלץ לנשים, במיוחד במהלך ההריון וההנקה.
תרופה זו אינה מיועדת לשימוש בקרב ילדים מתחת לגיל 18.
גברים באמצעות כל תרופה אחרת אד אסור לצרוך ויגורה 50 מ ג.
ויגורה 50 מ ג יכול להיות תגובות שליליות כאשר נעשה שימוש עם חוסמי ביתא, תרופות המכילות חנקות, תרופות נוגדות דיכאון, תרופות נגד פטריות, וכו ‘ עם זאת, זה לא כל כך חשוב. אתה אמור לחשוף תרופות מתמשכות כדי למנוע תופעות לוואי מאוחר יותר.

ויגורה 50 מ ג ביקורות

“חשבתי שהיחסים שלי נמצאים בצרות גדולות כאשר אובחנתי עם תפקוד לקוי של זיקפה. היה לי כל כך קשה לבלוע את העובדה שאני כבר לא יכול להשיג זקפות חזקות יותר. עם זאת, ויגורה 50 מ ג הפך תרופה משנה חיים בשבילי. זה מין כונן מאיץ לגברים הוא כוח מתון עדיין מאוד יעיל מקבל & שמירה על זקפות חזקות יותר. הבנתי כי ויגורה 50 מ ג היה כל מה שאני צריך כדי להציל את הדחף המיני שלי & ביטחון כפי שהתחלתי לחוות את האפקטיביות שלה.”

Select more than one item for comparison.