איך עובד קמגרה

קמגרה מכיל סילדנאפיל ציטראט כמרכיב הפעיל בעל יכולת לחסום פעולות של אנזים מסוים המכונה סוג פוספודיאסטרז ספציפי מסוג 5 (פדה -5). קמגרה הוא חומר האחראי להרפיית שרירים חלקים ועל ידי חסימת פי-די-5, קמגרה מאפשרת לעלות ברמות הקי-אמ-פי, ומקדמת עוד יותר את הרפיית השרירים החלקים והרחבת כלי הדם המכונים הרחבת כלי דם.

אנזימים פי-די-5 נמצאים בכבדות ברשתית, בריאות ובאיבר הגברי. מלבד שלושת אלה באופן ספציפי, אנזימי פדה -5 מפוזרים גם בגוף האדם דרך תאי שריר חלקים בכלי הדם ובשרירים.

כדי להרפות את תאי השריר החלקים הללו ולקדם זרימת דם מוגברת על פני  קמגרה למכירה הגוף, יש סוג של תרופות המוגדרות כמעכבי פי-די-5. ציטראט סילדנאפיל שייך לאותה כיתה שכן הוא מסייע בהגברת זרימת הדם לריאות, לרשתית ובעיקר-האיבר הגברי. הוא חוסם את האנזים המפרק את שריר הלב-חומר חיוני להרגעה והרחבה של תאי שריר חלקים וכלי דם. התהליך כולו מסייע לגברים לשמור על זקפה לתקופות ארוכות יותר במהלך אינטימיות גופנית.

יתרון נוסף בשימוש בסילדנאפיל ציטראט הוא שהוא עובד רק לאחר גירוי ותוכלו לצפות שהוא יתחיל לעבוד תוך 30 דקות עד 60 דקות לאחר הצריכה. לאחר פעילות, תרופה זו יכולה להמשיך לעבוד לפחות 4 שעות.

סילדנאפיל ציטראט נמצא בשימוש נרחב לטיפול במצבים רפואיים כמו תפקוד לקוי של זיקפה ושפיכה מוקדמת. תנאי חשוב נוסף בו סילדנאפיל ציטראט עוזר הוא לחץ דם גבוה ביתר לחץ דם עורקי ריאתי. אנשים עם אד או פה מומלץ לעתים קרובות לקחת תרופות עם ציטראט סילדנאפיל מאז זה רק לעתים רחוקות מראה תופעות לוואי. כמה תופעות לוואי נדירות ושכיחות יכולות לכלול הפרעות בקיבה, כאבי ראש ושטיפה וכו’.

כיצד להפיק את המיטב מקמגרה

מומלץ לא ליטול מינונים חוזרים ונשנים של תרופות מבוססות קמגרה תוך 24 שעות. תרופות קמגרה הן לרוב טבליות של 100 מג ועליך תמיד לעקוב אחר הכלל של טבליה אחת ביום. מומלץ לצרוך אותו תמיד עם כוס מים גדולה ולהימנע מצריכת אלכוהול לפני או אחרי נטילת התרופה.

חומצות שומן או ארוחות גדולות ושומניות מפחיתות את יעילות הקמגרה. לכן, אכלו משהו קל וגם הימנעו מצריכה קבועה של אשכוליות או מיץ שלו. בהיותך עשיר בוויטמין סי, מיץ אשכוליות יכול להעלות את רמות הסילדנאפיל ציטראט שלך, ולעכב את השפעות התרופה על גופך.

משתמשים בפעם הראשונה עלולים לחוש סחרחורת, כאב ראש קל, סחרחורת ולעיתים דפיקות לב. הימנע מצריכת אלכוהול כדי להגביל תופעות לוואי שכיחות אלה במהלך השימוש בפעם הראשונה.

מינון וכיוון

יש ליטול טבליות קמגרה וכל תרופות הקמגרה כ-30 דקות עד 60 דקות לפני האינטימיות. מומלץ לא לקחת יותר ממנה אחת/טבליה של קמגרה בחלון של 24 שעות.

כדי להפיק את המיטב מטבליות קמגרה, קח אותו על בטן ריקה. ארוחות עתירות שומן יכולות לעכב את זמן ההשפעה של קמגרה. זו הסיבה שאתה צריך להעדיף ארוחות דלות שומן לפני השימוש בתרופות. אתה יכול לבחור במיץ אשכוליות לקבלת התוצאות הטובות ביותר עם סילדנאפיל.

אמצעי זהירות – קמגרה למכירה

אם אתה אלרגי לסילדנאפיל ציטראט או לכל מרכיב אחר בקמגרה, התייעץ עם הרופא או הרופא המטפל. גם אם יש לך אלרגיות אחרות, עדיף לבדוק תחילה עם הרופא שלך. קמגרה אמנם לא מראה תופעות לוואי חמורות, אך ישנן כמה תופעות לוואי שכיחות הנראות יותר בקרב אנשים מבוגרים.

כמו כן, אם אתם סובלים מכל מצב רפואי אחר במיוחד מצב לב או קמגרה למכירה שאתה על תרופות אחרות, מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך לפני נטילת קמגרה.

אינטראקציה בין תרופות

קמגרה מכילה סילדנאפיל כמרכיב פעיל שלעולם אין להשתמש בתרופות הבאות:

חנקות ותרופות פנאי המכילות אמיל או בוטיל ניטריט המכונה “פופרס”

תרופות חוסמות אלפא

תרופות ללחץ דם גבוה

תרופות אחרות לאימפוטנציה

כדי להבטיח בטיחות, אנו ממליצים להתייעץ עם הרופא שלך בכל מקרה, ללא קשר לאיזו תרופה אתה משתמש, לפני שיש לך קמגרה.

מציג את כל 5 התוצאות

Select more than one item for comparison.