מה זה סילדנאפיל ואיך זה עובד?

סילדנאפיל משמש כדי לעזור לגברים המתקשים להשיג או לשמור על זקפתם. המרכיב הפעיל שלה סילדנאפיל שייך לקבוצת תרופות המכונות מעכבי פוספודיאסטרז מסוג 5 (פד 5). סילדנאפיל מסייע בהרפיית כלי הדם באיבר המין, אשר בנוכחות גירוי מיני מאפשר לדם לזרום לפין ומסייע בהשגת זקפה או בשמירה עליה.

איך אני לוקח את זה?

המינון ההתחלתי המומלץ הוא 50 מג מהטיפול פעם ביום לכל היותר (24 שעות). לקבלת התוצאות הטובות ביותר יש לבלוע את התרופה בשלמותה עם מים על בטן  ריקה שעה לפני פעילות מינית מכיוון שמזון יאט את ספיגת הסילדנאפיל ומשמעותו שייקח מעט יותר זמן לעבוד. אכילה של שעה לאחר נטילת הגלולה לא תשפיע על פעילותה.

כמה זמן לוקח לעבוד?

סילדנאפיל לוקח בערך 1 שעה לעבודה. זה לא יעבוד ללא גירוי מיני.

כמה זמן זה נמשך?

סילדנאפיל עובד עם גירוי מיני והשפעותיו יכולות להימשך כארבע שעות. זה לא אומר שתהיה לך זקפה במשך ארבע שעות, אלא שיש לך פוטנציאל לזקפה משופרת כל עוד התרופה נמשכת בגופך.

מה ההבדל בין ויאגרה לסילדנאפיל?

ויאגרה הוא שם מותג לסילדנאפיל ציטראט, הנמכר גם כסילדנאפיל גנרי סילדנאפיל למכירה במינונים שונים. הם למעשה אותו טיפול, כאשר הרפואה הגנרית נמכרת בשבריר מהעלות אך שווה ערך מבחינה רפואית ביעילותה, באיכותה ובחוזקה.

האם אוכל לקנות סילדנאפיל ללא מרשם?

ניתן לקנות סילדנאפיל מכמה בתי מרקחת בישראל לאחר התייעצות עם הרוקח. עם זאת, לא כל הרוקחים ובתי המרקחת מציעים שירות זה.

האם אני יכול לקחת סילדנאפיל עם תרופות אחרות?

אתה לא צריך לקחת סילדנאפיל עם כל מעכב אחר של פי. די. 5 אלא אם כן הורה הרופא שלך במפורש. אם אתה רוצה לנסות תרופות שונות, אתה יכול לעשות כל עוד רק 1 טבליה נלקח בתקופה של 24 שעות. אתה יכול לראות את חבילות הניסיון שלנו במחיר מיוחד כאן

מציג את כל 5 התוצאות

Select more than one item for comparison.