מה זה סיאליס?

סיאליס היא תרופה המשמשת לבעיות זיקפה. החומר הפעיל בסיאליס הוא טדלפיל והוא שייך לסוג התרופות המכונות מעכבי פדה -5. זהו אותו סוג של תרופות כמו ויאגרה (סילדנאפיל), אלא שלסיאליס משך פעולה ארוך יותר מוויאגרה.

סיאליס זמין בשתי גרסאות שונות:

– סיאליס גנרי

– סיאליס 2.5 מ ג & 5 מ ג – המכונה סיאליס יומי

– סיאליס 10 מ “ג ו -20 מ” ג-המכונה סיאליס 36 שעות או”גלולת סוף השבוע”

– סיאליס 100 מ ג

מה ההבדל בין סיאליס יומי לסיאליס 36 שעות?

סיאליס דיילי (2.5 מ ג ו-5 מ ג)

סיאליס יומי זמין בטבליות של 2.5 מ ג ו-5 מ ג. סיאליס יומי נלקח מדי יום, בניגוד לקחת את זה לפני פעילות מינית. המשמעות היא שהם מוכנים בכל פעם שההזדמנות לפעילות מינית מציגה את עצמה.

סיאליס 36 שעות (10 מג & 20 מג)

סיאליס 36 שעה נלקחת 30-60 דקות לפני פעילות מינית ויש לו משך פעולה של עד 36 שעות. למרות שזה לא נלקח מדי יום, גברים עדיין יכולים ליהנות משך זמן ארוך של פעולה.

איך סיאליס עובד?

סיאליס פועלת באופן דומה לוויאגרה. במהלך גירוי מיני, מערכת העצבים שלך משחררת תחמוצת החנקן. זה מעורר את ייצור חומר המסנג ‘ ר סי.ג. מ. פ, הממריץ את זרימת הדם באיבר המין וגורם לזקפה. האנזים פדה-5 גורם להתמוטטות של שריר הלב, כך סיאליס למכירה שהזקפה אינה מתרחשת. סיאליס חוסם את פי-די-5 כך שה-ג ‘י-פי כבר לא מתפרק והג’ י-אם-פי זמין כך שדם יכול לזרום לאיבר המין. זה יכול לקרות רק אם אתה מגורה מינית.

כמה זמן לוקח לסיאליס לעבוד?

סיאליס דיילי (2.5 מ ג & 5 מ ג)

ההשפעה של סיאליס מדי יום מתרחשת לאחר כ 3-5 ימים.

סיאליס 36 שעות (10 מג & 20 מג)

יש ליטול סיאליס 10 מג ו -20 מג 30-60 דקות לפני פעילות מינית.

כמה זמן נמשכת ההשפעה של סיאליס?

סיאליס דיילי (2.5 מ ג & 5 מ ג)

ההשפעה של סיאליס מדי יום נמשכת עד להפסקתה. הוא מספק פתרון רציף לבעיות זיקפה מבלי שתצטרך לדאוג שהוא ישכך.

סיאליס 36 שעות (10 מג & 20 מג)

משך הפעולה של סיאליס 10 מג & 20 מג הוא כ 36 שעות.

איזו מנה של סיאליס עלי לקחת?

סיאליס יומי זמין עבור אלה שרוצים אפקט מובהק המאפשר פעילות מינית ספונטנית. זה זמין בשתי עוצמות: 2.5 מ ג ו-5 מ ג. רוב הגברים מתחילים לקחת את הטבליה 5 מ ג. אם אתה מבחין שיש לך תופעות לוואי, אתה יכול להפחית את המינון ל 2.5 מ ג.

סיאליס 36 שעה יש משך זמן ארוך של פעולה זמין עבור גברים שאינם רוצים לקחת טבליה אחת בכל יום. זה זמין בשתי עוצמות: 10 מ ג ו 20 מ ג. מומלץ להתחיל עם הטבליה 10 מ ג כדי להפחית את האפשרות של תופעות לוואי. אם לאחר מספר ניסיונות אתה לא מקבל את האפקט הרצוי, אתה יכול להגדיל ל 20 מ ג.

מה ההבדל בין סיאליס לטדלפיל?

סיאליס הוא שם מותג המכיל את החומר הפעיל תדלפיל. למרות שהטבליות נראות שונות, הן זהות מבחינה רפואית ומכילות את אותו חומר פעיל, כך שיש להן אותה השפעה. לפני שיצרני תרופות גנריות יורשו לשווק את התרופות שלהם, עליהם להיות מסוגלים להוכיח כי התרופה הגנרית היא ביו-שוויונית (שווה ערך לתרופות) לתרופה הממותגת ועומדת באותם תקני ייצור מחמירים.

מדוע סיאליס יקר יותר מטדלפיל?

חברת התרופות אלי לילי פיתחה את סיאליס בשנת 2003. הוא היה הבעלים של הפטנט (הזכות הבלעדית להוציא חברות אחרות מייצור התרופה). כאשר פג תוקף הפטנט הזה, חברות אחרות החלו לייצר את התרופה בשמה הגנרי תדלפיל בשבריר מהמחיר. הסיבה לכך היא שחברות אלה לא היו צריכות להשקיע במחקר ופיתוח או שיווק של התרופה, כלומר אין להן עלויות שהן יכולות להחזיר. מכיוון שסיאליס הייתה התרופה היחידה לטיפול בבעיות זיקפה בשוק במשך 14 שנים עם משך פעולה של 36 שעות, לא הייתה תחרות, וזו סיבה נוספת לכך שהמחיר היה כה גבוה. ככל שהפופולריות של הגנריקה של טדלפיל עולה, צפוי שגם מחיר סיאליס יקטן.

בינתיים ישנן מספר חברות המייצרות תדלפיל. תחרות מוגברת פירושה שטדלפיל זמין במחיר נמוך.

האם סיאליס טובה יותר מוויאגרה?

שתי ההכנות יש תכונות שונות לפעול על אנשים שונים בדרכים שונות. שניהם הוכחו כטיפולים יעילים במספר גברים. נראה כי סיאליס מושכת יותר בגלל תחילת הפעולה המהירה יותר שלה (15-20 דקות לעומת 30-60 דקות לוויאגרה), משך הפעולה הארוך יותר שלה (36 שעות או פעולה רציפה לעומת עד 4 שעות לוויאגרה) ופרופיל תופעות הלוואי התחתון שלה. עם זאת, רבים מוצאים כי ויאגרה עובד טוב עבורם מרוצים ממנו. זה תלוי בך כאדם מה הצרכים שלך, והכי חשוב, מה הטיפול המתאים ביותר עבורך.

מה אם סיאליס לא תעבוד בשבילי?

חשוב לנסות סיאליס כמה פעמים כדי להיות מסוגל להעריך נכונה אם אתה צריך להגדיל את המינון או לנסות טיפול אחר. נסו לקחת סיאליס שעה שלמה לפני פעילות מינית. למרות סיאליס ניתן לקחת זמן קצר לאחר הארוחה, אתה צריך לחכות לפחות שעתיים סיאליס לפני נטילת אותו. סיאליס עובדת רק אם יש עוררות מינית. זכור כי סיאליס לא יכול לעבוד ללא עוררות. נסו לשמור על ראש צלול ולהירגע. אם אתה מבחין כי סיאליס עדיין לא מביא את התוצאה הרצויה, לנסות להגדיל את המינון. אם כבר ניסית לקחת את המינון המקסימלי מספר פעמים, עליך לדבר עם רופא המשפחה שלך או להתקשר למרכז הייעוץ שלנו.

האם סיאליס בטוחה?

אם נלקח נכון, לסיאליס לא אמורות להיות השפעות חמורות או מסכנות חיים. חשוב שתענה על השאלון הרפואי שלנו בצורה אמיתית ומדויקת ככל האפשר על מנת למזער סיכונים בריאותיים.

האם אני יכול לשתות אלכוהול עם סיאליס?

צריכת אלכוהול מתונה בזמן נטילת סיאליס, אם אתה קונה גלולות אלה באינטרנט, לא סביר לגרום כל אינטראקציות או סיכונים בריאותיים. עם זאת, צריכה מוגזמת של אלכוהול עלולה להוביל לירידה בלחץ הדם, המתבטאת בכאבי ראש, סחרחורת, התעלפות או דפיקות לב.

צריכת אלכוהול מוגזמת יכולה להשפיע גם על כמות הדם הזמינה לאיבר המין, ובכך להחמיר את תפקוד הזיקפה.

האם אוכל לקנות את סיאליס ללא מרשם בגרמניה? מהו המחיר?

סיאליס זמינה ללא מרשם בכל צורה שהיא בגרנזלנד אפוטקה גרמניה. עם זאת, סיאליס זמינה גם ללא מרשם במחיר הטוב ביותר. אתה יכול לקבל מרשם לסיאליס מהרופא שלך או מבית מרקחת מקוון. בבית המרקחת שלנו תוכלו להזמין סיאליס מבלי שתצטרכו לקבוע פגישה אישית. כל שעליך לעשות הוא למלא את טופס הייעוץ המקוון שלנו ולבחור את הטיפול שלך. זה ייבדק על ידי רופא מורשה אשר, אם יש צורך, ינפיק לך מרשם. אם אינך זקוק למרשם, אנו נספק לך את כדורי הסיאליס שלך במהירות רבה. אתה יכול לשלם באמצעות פייפאל או כרטיס אשראי. לאחר מכן התרופות שלך יישלחו מהמחסן שלנו באריזה פשוטה ודיסקרטית שאינה מכילה אינדיקציה לתוכן.

מציג את כל 5 התוצאות

Select more than one item for comparison.