ויאגרה היא התרופה הנפוצה ביותר לבעיות זיקפה בעולם. למרות הפופולריות שלו, ישנם דברים חשובים רבים שאינם ידועים על ויאגרה. אם אתה לוקח ויאגרה,להלן כמה עובדות שכדאי לדעת על התרופה הפופולרית ביותר בעולם.

1. ויאגרה גורם פרחים זקוף

פרחים הם עסק גדול. לאחר החיתוך, לפרחים חיי מדף מוגבלים מאוד. זה פוטנציאל מאוד משתלם למצוא דרכים לעשות פרחים”האחרון עוד”. ויאגרה עושה בדיוק את זה, להכפיל את חיי המדף של פרחים חתוכים.

חוקרים ישראלים ואוסטרלים מצאו כי 1 מג של ויאגרה המומסת באגרטל מים יכולה להכפיל את חיי המדף של פרחים חתוכים על ידי עיכוב פירוק מונופוספט גואנוזין מחזורי.

“יש לנו עדויות מוגבלות מניסויים בבני אדם ומחקרים אפידמיולוגיים המראים שטדלפיל יכול להיות יעיל בטיפול באי ספיקת לב.

“מחקר זה מספק אישור נוסף, מוסיף פרטים מכניסטיים ומדגים כי תדלפיל יכול כעת להיות טיפול אפשרי לאי ספיקת לב.

2. ויאגרה היא התרופה המזויפת ביותר בעולם

הבעיה של ויאגרה מזויפת נפוצה כל כך ברחבי העולם, עד שפייזר יצר כוח אבטחה משלהם כדי לאתר ולמנוע מכירת ויאגרה מזויפת. מחקר אחד שנעשה על ידי צוות האבטחה העולמי של פייזר מצא כי 80% מהאתרים המקוונים שטענו כי הם מוכרים ויאגרה, למעשה מכרו גלולות מזויפות.

נמצאו כמה זיופים מסוכנים המכילים דיו למדפסת כחולה, ויאגרה למכירה אמפטמינים לא חוקיים, רעל עכברים ושעוות רצפה. אתה צריך להימנע אתרי אינטרנט למכור ויאגרה באינטרנט, אלא אם כן הם לגיטימיים. הרכבנו מדריך לבחירת בית מרקחת מקוון. בקיצור, axiomaisrael.com הוא בית מרקחת מקוון מוסדר המורשה למכור ויאגרה באופן חוקי בישראל.

3. אתה לא צריך מרשם כדי לקנות ויאגרה בישראל

האם ויאגרה היא תרופה מרשם בלבד? לא, ניתן לרכוש ויאגרה בישראל ללא מרשם בצורת “ויאגרה קונקט”. זוהי בדיוק אותה נוסחה של ויאגרה הדורשת מרשם. ההבדל הוא שוויאגרה קונקט מגיעה רק בכדורים של 50 מג שמותר לך ליטול פעם ביום.

בחודש אפריל של 2018, ויאגרה קונקט הפך זמין לרכוש ללא מרשם בישראל. אתה יכול גם לקנות ויאגרה מבתי מרקחת מקוונים לגיטימיים כגון axiomaisrael.com. כדי לקנות ויאגרה להתחבר ללא מרשם, בקר בקישור זה.

4. ויאגרה מצילה מינים בסכנת הכחדה

הרפואה הסינית המסורתית קוראת למרכיבים שניתן להשיג רק על ידי קצירתם ממינים בסכנת הכחדה. מרכיבים כמו קרני קרנף, עצמות נמר, קטיפה של קרני איילים ומרכיבים אחרים ממינים נדירים נקצרו כדי לעזור לגברים להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה, כפי שנדרש על ידי סי.טי. אם. הביקוש לחלקי מינים נדירים בסכנת הכחדה ירד בשנים האחרונות, הודות לוויאגרה.

לאחרונה, אנשי שימור התלבטו האם צרכנים של מוצרים בעלי חיים וצמחים המשמשים לטיפול בבעיות זיקפה ברפואה הסינית המסורתית עשויים לעבור לוויאגרה, וכתוצאה מכך צורכים פחות מבעלי חיים וצמחים אלה. כדי לענות על שאלה זו, סקר בדק את ההחלטות הרפואיות של צרכנים גברים של סי.אם בהונג קונג שהיו מעל גיל 50. כצפוי, צרכנים אלה דיווחו על מעבר סלקטיבי לתרופות מערביות לטיפול באד, אך לא לטיפול במחלות בריאותיות אחרות. ממצאים אלה מספקים תמיכה באפשרות כי ויאגרה עשויה להיות יתרונות שימור עבור מינים מסוימים.

הודות ויאגרה, מינים רבים בסכנת הכחדה עכשיו יש סיכוי טוב יותר לשרוד כי יש פחות ביקוש להם להיות חרוט לקצור את חלקי הגוף שלהם.

5. ויאגרה משמשת לטיפול במצבים שאינם אד

ויאגרה אינה משמשת רק לטיפול בבעיות זיקפה. זה יכול לשמש גם לטיפול יתר לחץ דם ריאתי. כאשר משתמשים בו לטיפול במצב זה, אותו סילדנאפיל שהוא המרכיב העיקרי בויאגרה נקרא רבטיו. רבציו הוא סילדנאפיל, בדיוק כמו ויאגרה היא סילדנאפיל.

מהו יתר לחץ דם ריאתי? זהו סוג של לחץ דם גבוה המשפיע על העורקים בריאות, כמו גם על הצד הימני של הלב. בצורות מסוימות של יתר לחץ דם ריאתי, עורקים זעירים בריאות (הנקראים נימים) מצטמצמים, חסומים או נהרסים.

ויאגרה עשויה לשמש מתישהו כטיפול באי ספיקת לב מחקר שנמצא ב מדע יומי, שנעשה על תדלפיל (הידוע יותר בשם המותג סיאליס) מצא כי “התרופה לתפקוד לקוי הייתה ‘יעילה’ כטיפול באי ספיקת לב”.

ויאגרה מחיר

“התגלית הזו היא התקדמות חשובה במצב הרסני שגורם סבל לאלפי אנשים ברחבי ישראל ומחוצה לה”, אמר פרופ ‘ טראפורד.

בעוד שבזמן כתיבת שורות אלה, ויאגרה אינה נקבעת בדרך כלל לטיפול באי ספיקת לב, חשוב לקחת בחשבון אם חשבתם שויאגרה עלולה להזיק ללב. למעשה ויאגרה מחיר, ויאגרה נבדקה במקור לבעיות לב.

ויאגרה נבדקה במקור לבעיות לבאנגינה פקטוריס, כאבים בחזה הקשורים למחלות לב כליליותעל בסיס השפעותיה המרחיבות כלי דם (במילים אחרות היא מרחיבה את כלי הדם). תוצאותיה כתרופה נגד אנגינה היו צנועות בלבד, אך החולים דיווחו עלתופעת הלוואיהבלתי צפויה של זקפות משופרות. מוקד העניין בתרופה זו עבר במהירות מהלב לחדר השינה.

מציג את כל 8 התוצאות

Select more than one item for comparison.