למרות שזה עשוי להיות בטוח לשתות אלכוהול במתינות בזמן נטילת תרופות לבעיות זיקפה, לאלכוהול יש פוטנציאל לשנות את היעילות של תרופות אד ואולי להחמיר את תופעות הלוואי. אלכוהול במתינות נחשב פחות מ -3 משקאות ביום לגברים, או פחות משני משקאות לאישה.

אתה לא צריך לקחת ויאגרה כשאתה שותה יותר מזה מכיוון שגם אלכוהול וגם ויאגרה נוטים להוריד את לחץ הדם. הסיכונים ללחץ דם נמוך הם סחרחורת, חולשה, סיכון להתעלפות או נפילה. זה משאיר את הגוף ללא מספיק חמצן כדי לבצע פונקציות קריטיות ואולי מוביל ללב או נזק מוחי.

מה אם אתה שותה רק תרופות לאין אונות ללא מרשם במתינות כאמור לעיל? במקום לשקול אם צריכת אלכוהול וויאגרה בטוחה או לא, יתכן שתעניין אם ויאגרה נשארת יעילה או לא. לחץ הדם הנמוך יותר הנגרם על ידי נטילת אלכוהול וגם ויאגרה יכול להגביל את מידת היעילות של ויאגרה. לחץ דם נמוך יכול להקשות על הדם להישאר באיבר המין שלך. זה יכול להיות אנטי אינטואיטיבי אם המטרה העיקרית שלך היא להשיג זקפה.

תרופות אד

ישנן שלוש טבליות עיקריות לבעיות זיקפה בישראל, ויאגרה, סיאליס ולויטרה. השמות הגנריים הם סילדנאפיל, תדלפיל ורדנאפיל. שלושתם הם מעכבי פי-די-5 ולכן מתפקדים בערך אותו דבר, אך יש להם תופעות לוואי שונות ומשכי זמן שונים הם נשארים יעילים בגופך.

מה זה ויאגרה?

ויאגרה זקוקה למבוא מועט, מכיוון שהיא התרופה הפופולרית והידועה ביותר בעולם. שמו הגנרי הוא סילדנאפיל. זוהי תרופה המסייעת לגברים להשיג זקפה מספיק זמן כדי לקיים יחסי מין. הוא הופך להיות פעיל בגוף בין חצי שעה לשעה, ונשאר יעיל לחלוטין עד ארבע שעות, הופך פחות יעיל עד שתים עשרה שעות.

ישנן תופעות לוואי אפשריות שונות בעת נטילת ויאגרה. תופעות הלוואי של ויאגרה יכול להחמיר כאשר נלקח עם אלכוהול. אמנם לא כולם יחוו את אלה, אך תופעות לוואי אפשריות כוללות כאבי ראש, גודש באף, רגישות לאור, בעיות עיכול ופגיעה בראייה. ויאגרה שנלקחה עם אלכוהול עלולה לגרום לך לחוות תופעות לוואי אלה אם בדרך כלל לא היית סובל מהן, או להחמיר אותן אם כבר היית חווה אותן.

רשימת תופעות הלוואי לעיל אינה שלמה. למידע נוסף על תופעות לוואי של ויאגרה (כמו גם סיאליס ולויטרה), עיין במאמר שלנו המשווה בין שלוש התרופות.

ויאגרה פועלת על ידי עצירת פירוק שליח כימי המכונה “מונופוספט גואנוזין מחזורי”, או צ.ג. מ. פעולה זו גורמת להתרחבות העורקים ומסייעת לגבר להגיע לזקפה. אתה יכול לקנות ויאגרה באינטרנט כאן ב axiomaisrael.com על ידי לחיצה על כפתור ויאגרה מתחת למאמר זה.

מה זה סיאליס?

סיאליס היא אלטרנטיבה לוויאגרה. למרות שזה דומה בהיבטים רבים, זה שונה מעט תופעות לוואי ומשך. סיאליס מקורי למכירה יכולה להישאר פעילה בגוף עד 36 שעות. אתה יכול לקנות סיאליס כאן ב axiomaisrael.com.

כשמדובר באלכוהול, הסיכונים זהים. אל תיקח סיאליס אם אתה שותה בכבדות. אמנם אתה יכול לשתות אלכוהול (במתינות) בזמן נטילת סיאליס, אך זה עשוי להפחית את היעילות של סיאליס וכן להחמיר את כל תופעות הלוואי שאתה עלול להיתקל בהן.

הסכנות של שימוש לרעה באלכוהול ונטילת ויאגרה

מתון של אלכוהול יכול להיחשב פחות משלושה משקאות ליום. אם אתם צורכים יותר מזה, ישנם ליקויים בריאותיים שאתם עלולים לחוות. חלקם כוללים הפחתת תפקוד מערכת החיסון, ירידה בבריאות הכללית, שינה לקויה, תזונה לקויה והתייבשות. שימוש לרעה באלכוהול עלול להוביל לאוסטיאופורוזיס, נזק עצבי ומחסור בוויטמינים.

הירידה בלחץ הדם בעת שתיית יותר מדי אלכוהול עלולה להפוך את הוויאגרה לחסרת תועלת לחלוטין, מכיוון שקשה יותר להשיג זקפה כאשר חווים לחץ דם נמוך. התעללות לטווח ארוך של אלכוהול בזמן נטילת ויאגרה יכולה להיות השפעה הפוכה של ביצוע תפקוד לקוי של זיקפה גרוע יותר.

דלקת בבלוטת הערמונית (פרוסטטיטיס): שימוש ארוך טווח באלכוהול אצל אנשים מסוימים קשור לדלקת בבלוטת הערמונית, מצב שיכול להיות קשור גם לבעיות זיקפה. במילים אחרות, ערבוב אלכוהול וויאגרה, במיוחד שוב ושוב ולאורך זמן רב, יכול להגדיל את סיכוייו של האדם לפתח מצב זה.
סיכום
בסופו של דבר, רוב הרופאים מסכימים כי נטילת ויאגרה עם אלכוהול היא בטוחה כאשר שותים במתינות, בהנחה שלאדם אין בעיה קיימת כבר עם לחץ דם נמוך. אם אתם חווים תופעות לוואי בעת נטילת ויאגרה המחמירות, התייעצו עם הרופא המטפל. אנשים רבים בוחרים להמשיך ליטול ויאגרה, גם כאשר הם חווים תופעות לוואי קלות מכיוון שהיתרונות של נטילת ויאגרה עולים על אי הנעימות של תופעת הלוואי.

אם אתה צריך מרשם כדי לקנות ויאגרה רגילה, השירות של הרופא המקוון שלנו יכול לסייע לך לקבל אחד. יש גם גרסה של ויאגרה שאינה דורשת מרשם. זהו טאבלט של 50 מ “ג שנלקח פעם ביום וממותג כ”ויאגרה קונקט”. זוהי למעשה אותה תרופה כמו ויאגרה רגילה, אך מועברת במינון של 50 מג.

Select more than one item for comparison.