אם מישהו אומר ‘גלולה כחולה קטנה’, אתה יודע מיד על מה הם מדברים. בעקבות השקתו בשנת 1998, ויאגרה הפכה לתופעה עולמית כמו שאף תרופה אחרת לא עשתה. אמור את המילה ‘אומפרזול’ למישהו שלא לוקח את זה וכנראה שהם יצטרכו לחפש בשביל מה זה, ובכל זאת איכשהו, כולם (סובלים אד ולא סובלים כאחד) יודעים מה זה ויאגרה ועושה.

אבל האם אנחנו באמת מכירים את התרופה הזו כמו שכולנו חושבים איך לא לגמור מהר שאנחנו עושים? באמצעות הקסם של מפה לאוזן, קל לערבב עובדות ולהאמין לרעיונות שבסופו של דבר אינם אלא מיתוס. ובכן, הגיע הזמן למיין את העובדה מן הבדיוני כדי לעזור לך באמת לדעת את הדברים שלך איפה זה הגלולה הכחולה המפורסמת הוא מודאג.

מיתוס 1: ויאגרה ייתן לך זקפה ממושכת או מיידית

אולי הטעות הנפוצה ביותר של כולם כי נטילת ויאגרה יפיק זקפה מיידית. יש הרבה רעיונות שגברים לא יכלו לעזוב את הבית לאחר נטילת ויאגרה, בגלל הזקפה הוא יהיה ספורט במשך 4-5 השעות הבאות; שפע של רעיונות שקריים לחלוטין.

חלון 4-5 שעות כי ויאגרה עובד פשוט אומר שזה כמה זמן התרופה נשארת יעילה במערכת שלך. ההשפעות של ויאגרה הן לא לייצר זקפה משום מקום, אלא פשוט כדי לסייע לגבר לקבל ולשמור על אחד בהקשר מיני. משמעות הדבר היא כי התרופה פועלת רק כאשר גירוי מיני מעורב, ולא בפני עצמה.

אם ויאגרה נותן לך זקפה ממושכת (או כואבת) אז לא לכתוב את זה כמו ההשפעה של התרופה. זהו למעשה מצב שנקרא פריאפיזם שתצטרך לפנות אליו לרופא או למחלקת חירום. למרבה המזל, זה די נדיר ובדרך כלל קורה רק כחלק מתגובה אלרגית או אינטראקציות עם כל תרופה אחרת שאתה נוטל. זו הסיבה שזה כל כך חשוב לתת לרופא פרטים על ההיסטוריה הרפואית המלאה שלך, כך שהם יידעו אם ויאגרה מתאימה לרשום.

 

מיתוס 2: ויאגרה היא האפשרות היחידה לבעיות זיקפה

למרות שהיא עשויה להיות המפורסמת ביותר, ויאגרה רחוקה מהאפשרות היחידה שלך בכל הנוגע לטיפול בבעיות זיקפה. סיאליס, לויטרה וספדרה הן כולן אפשרויות פופולריות; סיאליס על חלון האפקטיביות הממושך שלה, לויטרה על התאמתו הרחבה וספדרה לכמה מהר הוא נכנס לתוקף. אתה יכול גם לקבל גרסאות גנריות חסכוניות של ויאגרה וסיאליס, המכילות את אותם חומרים פעילים אך זולות בהרבה.

מיתוס 3: ויאגרה היא אפרודיזיאק

צדפות, צ ‘ ילי, שוקולד; לכולם יש משהו במשותף וזה שכולם אפרודיזיאקים. אפרודיזיאק הוא חומר (לרוב אוכל או שתייה אך גם לפעמים משהו אחר) המעורר תשוקה מינית. ובעוד ייתכנו רשימות ארוכות באינטרנט של מעוררי תשוקה אתה יכול לנסות כדי לקבל אותך במצב הרוח, אתה לא תמצא ויאגרה על זה.

מוקף בקונוטציות של מין, אין זה מפתיע שהמיתוס הזה הופיע. אבל למעשה, ויאגרה היא על כל תפקוד מיני, לא תשוקה מינית (הבדל חשוב מאוד). אם אתה מישהו שרוצה לקיים יחסי מין אבל הוא נאבק פיזית אז ויאגרה יהיה לגשר על הפער ולעזור לך להשיג זקפה. עם זאת, אם אתה מישהו שלא רוצה סקס (אם זה רק כרגע או תמיד), אז ויאגרה לא יעשה כלום בשבילך.

שוב, ויאגרה דורשת גירוי מיני כדי לעבוד ואין לה תכונות מונעות מינית משל עצמה; זה עובד על ידי הגברת זרימת הדם, לא על ידי הסתה לתשוקה מינית.

 

מיתוס 4: נשים יכולות להשתמש בויאגרה

הרעיון הוא שוויאגרה עוזרת לאנשים שנאבקים לקיים יחסי מין, לקבל יותר מזה. אז בוודאי שנשים שנאבקות עם ירידה בחשק המיני או יובש בנרתיק יכולות לקחת את זה, נכון? טעות. המדע שמאחורי ויאגרה לא באמת קשור למין, מכיוון שהוא פועל על ידי הגברת זרימת הדם לאיבר המין והרפיית הכלים בדופן השריר, כדי לעזור לגבר להגיע לזקפה.

אבל נשים שונות כל כך בכל הנוגע לתשוקה ולתפקוד המיני, שפשוט אין לה את אותה השפעה על נשים. אם נשים ויאגרה פייזר מחיר נאבקות עם ליבידו או סיכה אז זה קשור כנראה הורמונים ובמקום להגיע ויאגרה, אתה צריך לבקר רופא אשר יכול כנראה לרשום משהו מתאים יותר.

מיתוס 5: ויאגרה יעילה רק בטיפול באד

המיתוס הזה נכון במקצת. ההשפעה המורשית והמוכחת היחידה שיש לוויאגרה היא לטפל בתסמיני אימפוטנציה אצל גברים. עם זאת, הוא פותח במקור כטיפול באנגינה, לפני שמדענים הבחינו בהשפעות הבלתי צפויות והיה לו רישיון כטיפול באנגינה. ומאז, החוקרים לא השלימו עם הרעיון כי תפקוד לקוי של זיקפה הוא כל מה ויאגרה יכול לשמש אי פעם. אתה יכול לקנות ויאגרה באינטרנט מתרופות בבריטניה, שהוא רוקח מקוון רשום בבריטניה.

כמה מחקרים הראו תוצאות חיוביות בעת ניסוי התרופה ליתר לחץ דם ריאתי, תופעת ריינו ואפילו כאבי מחזור. בעוד ויאגרה כרגע יש רק את אחד מורשה להשתמש, זה יהיה מעניין לראות אם עוד הם אי פעם הציג.

Select more than one item for comparison.