תפקוד לקוי של זיקפה הוא מחלה שכיחה ביותר ובכל זאת רוב הגברים הסובלים חשים מבוכה ולכן נמנעים מלדבר עליה. הימנעות מדברים על הנושא יכול להוביל למספר שאלות סביב המצב וגם את הטיפולים הזמינים עבור זה. אולי שמעתם על חלק מהתרופות, אבל האם אתם מבינים אותן במלואן?

האם ורדנאפיל זהה לקמגרה?

כן, ורדנאפיל הוא הגרסה הגנרית של התרופה, ואילו קמגרה הוא שם מותג. שתי התרופות הללו מכילות את אותו חומר פעיל (סלידנפיל) ולכן עובדות בדיוק באותו אופן. ההבדל העיקרי בין השניים הוא בדרך כלל העלות, עם גרסה כללית של תרופה להיות הרבה יותר חסכוני מאשר אחד ממותגים. זה לא רק נכון של תרופות אד אבל פחות או יותר את כל התרופות.

למרות שהם מעט יקרים יותר, יש אנשים שמעדיפים קמגרה ממותגת מכיוון שלמרות שהחומר הפעיל תמיד יהיה זהה, יצרנים שונים יכולים להשתמש במרכיבים אחרים כמו ציפויים כדי ליצור את גרסת התרופה שלהם. יש אנשים שמגלים שפיכה מהירה טיפול כי ציפויים ומרכיבים שונים מתאימים להם באופן שונה, ולכן בחירת קמגרה ממותגת היא דרך להבטיח שאתה מקבל בדיוק את אותו הטאבלט בכל פעם. אם תבחר בוורדנאפיל הגנרי, ייתכן שתקבל גנריות שונות מיצרנים שונים שמתאימים לך מעט אחרת.

כיצד פועלת קמגרה?

קמגרה (סילדנאפיל) פועלת באותו אופן בו כל התרופות לבעיות זיקפה פועלות; זה מרחיב כלי דם ומשפר את זרימת הדם לאיבר המין. המשמעות היא שכמות מוגברת של דם מסוגלת לזרום לשם ביתר קלות, שם היא  יכולה להילכד. כך אדם מקבל ושומר על זקפה, אז אם הוא לא יכול לעשות את זה באופן טבעי אז קמגרה יכול לעזור.

קמגרה בדרך כלל לוקח בערך 30-60 דקות כדי להגיע לעבודה ולכן מומלץ כי זה כמה זמן לפני פעילות מינית שאתה לוקח את התרופה. זה יהיה בדרך כלל החזק ביותר שלה סביב 60 דקות לאחר נטילת אותו, אז זה הזמן הטוב ביותר לתכנן פעילות מינית, כפי שאתה עשוי לגלות כי הוא מסייע עם הזקפה החזקה ביותר.

עם זאת, קמגרה אכן נשארת פעילה למי אסור לקחת ויאגרה במערכת עד 5 שעות, לכן עליכם לגלות שהיא מסוגלת לסייע בזקפות במסגרת זמן זו. עם זאת, הם לא יכולים להיות חזקים כמו בתוך החלון האופטימלי לאחר שלקחת את התרופה.

לפעמים אנשים יכולים להתבלבל לגבי המשמעות של חלון האפקטיביות. זה לא אומר שתהיה לך זקפה ממושכת לאותה תקופה או שלא תוכל להמשיך ביום הרגיל שלך. קמגרה עדיין דורש גירוי מיני כדי להשיג זקפה אז אם אתה לא הגדרה מינית אז אתה לא צריך לדאוג כמה זמן זה היה מאז שלקחת את זה.

מהן תופעות הלוואי של קמגרה (סילדנאפיל)?

קמגרה היא בדרך כלל תרופה נסבלת היטב, והיא נבחרת לעתים קרובות מעל חלופות כמו ויאגרה וסיאליס מסיבה זו. גברים שנטלו ויאגרה או סיאליס בעבר והתלוננו על תופעות לוואי, עשויים לעבור לקמגרה ולגלות כי אלה פוחתים או שוככים לחלוטין.

קמגרה עדיין לשאת את הסיכון של כמה תופעות לוואי אם כי אלה כוללים כאבי ראש, אף מחניק סחרחורת. אם אתם חווים תופעות לוואי חמורות או מתמשכות אז אתה צריך לחפש ייעוץ רפואי.

על סיאליס

סיאליס מיועד לטיפול בגברים עם תפקוד לקוי של זיקפה, גברים עם סימנים ותסמינים של היפרפלזיה שפירה של הערמונית, וגברים עם הפרעות בתפקוד לקוי של זיקפה.

סיאליס אינה מיועדת לנשים או לילדים.

מידע בטיחותי חשוב לטבליות סיאליס (תדלפיל

מהו המידע החשוב ביותר שאני צריך לדעת על סיאליס?

אל תיקח סיאליס אם אתה:

קח תרופות הנקראות “חנקות” כגון איזוסורביד דיניטרט או איזוסורביד מונוניטרט אשר לרוב נקבעות לכאבים בחזה מכיוון שהשילוב עלול לגרום לירידה לא בטוחה בלחץ הדם
השתמש בתרופות פנאי הנקראות “פופרס” כמו אמיל ניטריט ובוטיל ניטריט
אלרגיים לסיאליס או אדצ ‘ ירקה (טדלפיל), או לכל אחד ממרכיביו. התקשר לרופא שלך או קבל עזרה מיד אם אתה נתקל בתסמינים של תגובה אלרגית, כגון פריחה, כוורות, נפיחות בשפתיים, בלשון או בגרון, או קשיי נשימה או בליעה
לאחר נטילת טבליה אחת, חלק המרכיב הפעיל של סיאליס נשאר בגוף שלך במשך יותר מ 2 ימים. החומר הפעיל יכול להישאר זמן רב יותר אם יש לך בעיות בכליות או בכבד, או שאתה נוטל תרופות מסוימות אחרות.

הפסק את הפעילות המינית וקבל עזרה רפואית מיד אם אתה סובל מתסמינים כמו כאבים בחזה, סחרחורת או בחילה במהלך יחסי מין. פעילות מינית יכולה לשים עומס נוסף על הלב שלך, במיוחד אם הלב שלך כבר חלש מהתקף לב או מחלת לב.

מה עלי לספר לרופא שלי לפני נטילת סיאליס?

סיאליס לא מתאים לכולם. רק ספק שירותי הבריאות שלך ואתה יכול להחליט אם סיאליס מתאים לך. שאל את הרופא שלך אם הלב שלך בריא מספיק כדי שיהיה לך פעילות מינית. אתה לא צריך לקחת סיאליס אם הרופא שלך אמר לך לא לקיים פעילות מינית בגלל בעיות הבריאות שלך. לפני נטילת סיאליס, לספר לרופא שלך על כל הבעיות הרפואיות שלך, במיוחד אם יש לך או אי פעם היה:

בעיות לב כמו כאבים בחזה (תעוקת לב), אי ספיקת לב, פעימות לב לא סדירות או שעברו התקף לב
לחץ דם גבוה או נמוך או לחץ דם גבוה שאינו נשלט
שבץ
בעיות בכבד או בכליות או דורשות דיאליזה
רטיניטיס פיגמנטוזה, מחלת עיניים גנטית נדירה (פועלת במשפחות)
אובדן ראייה חמור, כולל מצב הנקרא נאיון
כיבים בקיבה או בעיית דימום
צורת פין מעוותת או מחלת פיירוני
זקפה שנמשכה יותר מ -4 שעות
בעיות בתאי דם כמו אנמיה חרמשית, מיאלומה נפוצה או לוקמיה
האם תרופות אחרות יכולות להשפיע על סיאליס?

ספר לרופא שלך על כל התרופות שאתה לוקח במיוחד אם אתה לוקח:

תרופות הנקראות “חנקות” אשר לרוב נקבעות לכאבים בחזה
חוסמי אלפא שנקבעו לעיתים קרובות לבעיות בערמונית
תרופות ללחץ דם
תרופות לאיידס או סוגים מסוימים של תרופות נגד פטריות דרך הפה
סוגים מסוימים של אנטיביוטיקה כגון קלריתרומיצין, טליתרומיצין, אריתרומיצין (קיימים מספר שמות מותג, אנא פנה לרופא המטפל כדי לקבוע אם אתה נוטל תרופה זו)
תרופות או טיפולים אחרים לבעיות זיקפה (אד)
סיאליס משווקת גם כ אדצ ‘ ירקה לטיפול ביתר לחץ דם עורקי ריאתי. אל תיקח גם סיאליס וגם אדצ ‘ ירקה. אל תיקח סילדנאפיל ציטראט( רבאטיו) * עם סיאליס.

ממה עלי להימנע בזמן נטילת סיאליס?

אין להשתמש בתרופות אחרות או בטיפולים אחרים בזמן נטילת סיאליס.
אין לשתות יותר מדי אלכוהול בעת נטילת סיאליס (לדוגמה, 5 כוסות יין או 5 יריות של ויסקי). שתיית יותר מדי אלכוהול יכולה להגדיל את הסיכויים שלך לקבל כאב ראש או סחרחורת, להגדיל את קצב הלב או להוריד את לחץ הדם.
מהן תופעות הלוואי האפשריות של סיאליס?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר עם סיאליס הן: כאבי ראש, בעיות עיכול, כאבי גב, כאבי שרירים, שטיפה ואף מחניק או נזלת. תופעות לוואי אלה בדרך כלל חולפות לאחר מספר שעות. גברים שמקבלים כאבי גב וכאבי שרירים בדרך כלל מקבלים את זה 12 עד 24 שעות לאחר נטילת סיאליס. כאבי גב וכאבי שרירים בדרך כלל נעלמים בתוך 2 ימים. התקשר לרופא שלך אם אתה מקבל כל תופעת לוואי שמפריעה לך או אחד שלא נעלם.

תופעות לוואי נדירות אך חמורות כוללות:

זקפה שלא תיעלם: אם אתה מקבל זקפה הנמשכת יותר מ -4 שעות, פנה לעזרה רפואית מיידית כדי למנוע פציעה ארוכת טווח.

במקרים נדירים, גברים הנוטלים טבליות מרשם, כולל סיאליס, דיווחו על ירידה פתאומית או אובדן ראייה או שמיעה (לפעמים עם צלצול באוזניים וסחרחורת). לא ניתן לקבוע אם אירועים אלה קשורים ישירות לטאבלטים אד או לגורמים אחרים. אם יש לך ירידה פתאומית או אובדן ראייה או שמיעה, הפסק ליטול כל טבליה אד, כולל סיאליס והתקשר מייד לרופא.

סיאליס לא:

לרפא אד
הגבירו את התשוקה המינית של הגבר
הגן על גבר או בן זוגו מפני מחלות המועברות במגע מיני, כולל איידס
לשמש כצורה גברית של אמצעי מניעה

Select more than one item for comparison.