מה אתה יכול לאכול שיעזור לך לקבל זקפה? מזונות המשפרים את זרימת הדם יכולים לעזור להגדיל את הגודל שלך. להלן רשימה של מזונות שעובדים כמו ויאגרה טבעית.

לפני תחילת העבודה, זכור כי אנחנו מרפאה מקוונת שיכולה לספק לך ויאגרה בפועל. אם ויאגרה טבעית אתה רוצה אמיתי ויאגרה נשלח לדלת שלך, לבדוק שלנו מכירות דף. אנו מוכרים ויאגרה קונקט שאינה זקוקה למרשם, כמו גם ויאגרה רגילה וסילדנאפיל גנרי. כעת אנו ממשיכים עם מזונות שעובדים כמו ויאגרה.

אילו פירות הם ויאגרה טבעית?

להלן פירות אשר יכול לתת לך זקפה על ידי עוזר לשפר את זרימת הדם.

אבטיח
רימון
תותים
אבוקדו
האם אבטיח כמו ויאגרה

האם אבטיח כמו ויאגרה?

ל-ציטרולין היא חומצת אמינו המצויה באבטיח שיכולה לעזור  לך להגיע לזקפה. על פי מחקר קליני שנמצא ב PubMed.gov:

השיפור בציון קשיות הזקפה מ -3 (אד קל) ל -4 (תפקוד זיקפה תקין) התרחש אצל 2 (8.3%) מתוך 24 הגברים בעת נטילת פלצבו ו -12 (50%) מתוך 24 הגברים בעת נטילת ל-ציטרולין (עמ'<.01).
מחצית מהגברים שלקחו את ל-ציטרולין עברו מבעיות שפיך זיקפה קלות לזקפות רגילות. זה עושה אבטיח שווה לנסות אם אתה רוצה לשפר את מצב אד שלך.

יתכן שאתה תוהה כמה אבטיח אתה צריך לאכול כדי לחוות את היתרונות של ל-ציטרולין. לדברי מנהל המרכז לשיפור פירות וירקות באוניברסיטת טקסס, כמות הציטרולין שניתן למצוא באבטיחים היא כ -150 מג למנה. כשנשאל כמה אבטיח צריך לצרוך, הוא אמר “זו שאלה טובה. אין לי תשובה לזה.”

האם רימונים כמו ויאגרה
האם רימון כמו ויאגרה?

היה ניסוי קליני מעניין שהתרחש במשך שבועות רבים מעורבים מיץ רימונים. 47% מאלו שלקחו את המיץ חלו בשיפור במצבם המתון. יש לציין כי 32% הבחינו בשיפור בקבוצת הפלצבו. המחקר מציין מחקר דומה על סיאליס שהיה שיפור של 73% בקרב גברים ואילו 26% מקבוצת הפלצבו הבחינו גם בשיפור.

זכור כי אתה לא צריך לקחת מיץ רימונים ויאגרה באותו זמן. זה ידוע היטב שאסור ליטול ויאגרה ומיץ אשכוליות, מכיוון ששני החומרים הללו מעכבים את אותם אנזימים. לרימונים יש אותם אנזימים כמו שנמצאים במיץ אשכוליות.

לסיכום, נטילת מיץ רימונים עשויה לתת לך שיפור במצב אד שלך (כי 47% מהגברים שלקחו כוס 8 גרם כל יום במשך ארבעה חודשים חוו שיפור). זה גבוה ב -15% מקבוצת הפלצבו, מה שמעיד על כך שרימונים יכולים לעזור לגברים מסוימים לטפל במצבם.

האם תותים כמו ויאגרה?

פירות יער מכילים פלבנואידים, ופלבנואידים יכולים לעזור לגברים לקבל זקפות.

ההשפעה הגדולה ביותר נראתה אצל גברים שצרכו את הכמות הגבוהה ביותר של פלבנואידים והיו פעילים גופנית. בקרב אותם גברים, הסיכון של אד נחתך ב -21 אחוזים.
אדין קאסידי, פרופסור לתזונה, קבע כי פלבנואידים יכולים לעזור להפוך מאמרים לגמישים ולשפר את זרימת הדם.

כיצד עזרה פלבנואידים אינה ידועה במלואה, אך מחקרים קודמים הראו כי חלק מהפלבנואידים יכולים להפוך את העורקים לגמישים יותר, מה שמגביר את זרימת הדם, אומר המחבר הראשי ד ‘ר איידין קאסידי, פרופסור לתזונה באוניברסיטת מזרח אנגליה, בנוריץ’, אנגליה.
תותים הם אחד פירות יער רבים כי הם גבוהים פלבנואידים. ניתן למצוא גם פלבנואידים ביין אדום, בצל, קייל, פטרוזיליה, תה ושוקולד מריר.

האם אבוקדו כמו ויאגרה?

אבוקדו עשיר בוויטמין בי6. ויטמין זה חשוב לייצור הורמונים בריא אצל גברים. אכילת אבוקדו לטווח ארוך יכולה לשפר את ההורמונים של הגבר, כמו נטילת תוסף ויטמין ב6. בנוסף, אבוקדו מכילים ניאצין, אשר מגביר את זרימת הדם והוא יכול לשפר את אד בטווח הקצר.

אבוקדו מספק גם חומצות שומן לוטאין, בטא קרוטן ואומגה 3. אכילת פירות וירקות בריאים לתרום לבריאות הכללית שלך. תזונה לקויה עלולה להוביל לעורקים סתומים, סוכרת ומחלות לב, כל אלה יכולים להשפיע לרעה על בריאותכם ולהחמיר את מצב תפקוד הזקפה שלכם.

Select more than one item for comparison.