האם ויאגרה יכולה לעזור לי להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה?

ויאגרה יכולה לעזור לגבר להחזיק מעמד זמן רב יותר אם הוא מאבד את זקפתם לפני שהוא חווה שפיכה. עם זאת, זה לא יעזור לגבר להילחם בשפיכה מוקדמת. אם אתה חווה אורגזמה מוקדם מדי, ויאגרה לא תעזור לך להישאר  קשה יותר. עם זאת, ישנן עדויות לכך שוויאגרה יכולה להפחית את תקופת העקשן של הגבר. זה פרק הזמן שגבר צריך לחכות לפני שהוא מקבל זקפה נוספת לאחר שחווה אחת.

מהי תקופת עקשן של גבר?

לאחר שגבר חווה שפיכה, יש פרק זמן שעליו להמתין לפני שיוכלו לקיים יחסי מין שוב. זה נקרא “תקופת עקשן” של גבר. בן 18 בריא יכול להיות תקופה עקשן שנמשך רק 15 דקות, בעוד גבר בן 70 עשוי להזדקק עד 20 שעות. הממוצע לכל הגברים הוא כחצי שעה.

אצל גברים שחווים תקופה עקשן הנמשכת עשרים דקות, נמצא כי ויאגרה מפחיתה את תקופת ההמתנה הזו לעשר דקות. זו סיבה שחלק מהגברים רוצים ליטול ויאגרה, גם אם הם לא חווים תפקוד לקוי של זיקפה.

האם ויאגרה יכולה להגדיל אותך?

ויאגרה יכולה לעזור לאיבר המין של הגבר להיות נוקשה יותר אם הם סובלים מבעיות זיקפה. במובן זה, ויאגרה יכולה להפוך אותם לגדולים יותר. ויאגרה לא, עם זאת, לאפשר לאדם להיות גדול יותר ממה שהם היו אם הם אחרת לא היה זיקפה. אדם ללא תפקוד לקוי של זיקפה לא היה, למשל, מרוויח היקף נוסף או הזקפה שלהם להיות ארוך יותר מאשר בדרך כלל יהיה ללא ויאגרה.

היתרון בשימוש בויאגרה נובע מהשגת קשיחות ותקיפות, ומאפשר לגבר לחדור כראוי לאישה עד לשפיכה. אם אתה נתקל בבעיות בהישארות איתנה מספיק כדי להמשיך לקיים יחסי מין, ויאגרה יכולה לעזור לך להישאר נוקשה עד לסיום המין.

האם ויאגרה יכולה לעצור או להאט שפיכה?

לא. ויאגרה לא תמנע שפיכה מוקדמת. אם אתם סובלים כרגע משפיכה מוקדמת, ישנן תרופות אחרות כמו פריליגי או קרם אמלה שיכולות לעזור לעכב את השפיכה.

האם ויאגרה הופכת אותך לחרמן יותר?

ויאגרה אינה גורמת לעוררות מינית. אם אתה לוקח גלולה ויאגרה ולהתחיל לצפות בתוכנית טלוויזיה מחכה זקפה, זה כנראה לא יקרה. אתה חייב להיות מגורה מינית עבור ויאגרה לעבוד. אתה תדרוש את אותם גירויים מיניים כמו שאחרים ידרשו שאינם סובלים מבעיות זיקפה. נסה לעסוק במשחק מקדים ולהיות אינטימי עם נשיקות ולחבק את בן / בת הזוג שלך אם אתה מתקשה להגיע לזקפה לאחר נטילת ויאגרה.

איפה לקנות ויאגרה באינטרנט?

אתה יכול לקנות טבליות ויאגרה כאן ב axiomaisrael.com. אנו מוכרים גרסאות גנריות וממותגות, כמו גם ויאגרה 100 מג.

האם ויאגרה מחזקת את הזרע?

ישנן עדויות לכך שויאגרה יכולה להחליש את הזרע.

צוות המחקר מצא כי בעוד ויאגרה הגבירה את תנועתיות הזרע, עד 79 אחוז יותר זרע בדגימות שטופלו בוויאגרה עברו בבירור תגובות אקרוזומיות מוקדמות.
תנועתיות היא יכולתו של הזרע לנוע. ויאגרה ויאגרה טבעית להכנה בבית נמצאה כמסייעת לזרע לנוע מהר יותר. עם זאת, יש תהליך בו הזרע משתלב עם הביצה, המכונה “תגובת האקרוזום”. תגובה זו התרחשה בטרם עת עם זרע תחת השפעת ויאגרה, מה שהופך אותם ללא קיימא. במילים אחרות, ויאגרה גרמה ל -79% מהזרע לא להיות מסוגל להפרות ביצית. אם אתה מנסה להרות, באמצעות ויאגרה עשוי להיות מזיק. התייעץ עם הרופא שלך אם אתה נתקל בבעיה זו.

Select more than one item for comparison.