כשמדובר בעניינים בחדר השינה, גברים מוצאים את עצמם לעתים קרובות מחפשים דרכים להשתפר, ופונים לאינטרנט כדי לשאול אם ישנם מוצרים שיכולים להגדיל אותם או לגרום להם להחזיק מעמד זמן רב יותר. ובהתחשב בתהילה וביכולת של ויאגרה לחולל מהפכה בחיי המין של אלפי גברים, זה עשוי להיות הגיוני לתהות מה עוד היא יכולה לעשות.

האם ויאגרה גורמת לך להחזיק מעמד זמן רב יותר?

ויאגרה היא טיפול בבעיות זיקפה, לא שפיכה מוקדמת. אם אתה מודאג מסיום מהר מדי אז ויאגרה לא תעזור. עם זאת, אם הבעיה היא שאתה מאבד את הזקפה שלך לפני שאתה מסוגל לפלוט אז כן, ויאגרה יכול לעזור להימשך זמן רב יותר.

אם זה בעיה עם שפיכה מוקדמת אז ויאגרה לא יוכל לעזור אבל יש בהחלט שפיכה מהירה מוצרים אחרים ותרופות שיכולים. דבר אחד שאתה יכול לעשות כדי להאט את עצמך הוא להפחית את התחושה המורגשת על הפין. ניתן לעשות זאת על ידי לבישת קונדומים עבים או באמצעות מוצר משתק קל כמו קרם אמלה או הרבעה 100.

אם אתה עדיין נאבק עם שפיכה מוקדמת אז פריליגי היא תרופה שיכולה לעזור לתת לגברים שליטה טובה יותר על השפיכה שלהם. זה מרשם בלבד כדי שלא תוכלו לקנות אותו ללא מרשם, אך אינכם זקוקים למרשם קיים כדי להזמין ממנו את פריליגי axiomaisrael.com.

האם ויאגרה לעזור לך להתאושש מהר יותר?

הזמן שלוקח אחרי גבר אורגזמות עד שהוא מתאושש ויש לו שוב עניין בפעילות מינית מכונה תקופת עקשן. מבחינה טכנית גברים ונשים כאחד יש תקופה זו, אבל גברים הם ארוכים יותר בולט יותר מאז הם בדרך כלל לא מסוגל לקבל זקפה במהלך תקופה זו.

למרות ויאגרה לא יוכל לעזור לך האחרון עוד במיטה, מחקרים הראו שזה יכול לעזור כדורי ויאגרה לך להתאושש מהר יותר כדי להפחית את התקופה עקשן. מחקר אחד מצא כי מינון של 100 מג של סילדנאפיל (החומר הפעיל בוויאגרה) הפחית את זמן ההחלמה הממוצע ל 2.6 +/- 0.7 דקות (למטה מ 10.8 +/- 0.9 דקות).

בהתחשב בכך ויאגרה יכול להישאר פעיל במערכת שלך במשך 5 שעות, זה אומר שאתה יכול לקיים יחסי מין בתדירות גבוהה יותר במהלך תקופה זו, כמו זמן ההתאוששות יכול להיות מופחת.

מה עוזר ויאגרה?

למרות מחקרים עשויים למצוא יתרונות נוספים, המטרה העיקרית של ויאגרה היא לעזור לך להשיג ולשמור על זקפה. גברים הסובלים מבעיות זיקפה מתקשים לעיתים קרובות להשיג (או לשמור) על זקפה בגלל כלי הדם באיבר המין.

סילדנאפיל (החומר הפעיל של ויאגרה) פועל על ידי הרפיית השרירים החלקים בכלי הדם המובילים דם לאיבר המין, ושמירתו לכודה שם כך שתוכלו לשמור על זקפה עד לאורגזמה.

Select more than one item for comparison.