בהתחשב בתפקוד לקוי של זיקפה הוא נושא שמשפיע על כל כך הרבה גברים, אין זה מפתיע שטיפול חדש תמיד נחקר, מפותח ומשוחרר. האחרונה שמופיעה בשוק היא קמגרה ויש בה הרבה גברים שתוהים אם זה אותו דבר כמו ויאגרה, איך זה עובד ואיפה הם יכולים לקנות אותו.

מה זה קמגרה?

קמגרה היא תרופה המכילה סילדנאפיל; אותו מרכיב פעיל כמו ויאגרה והגרסה הגנרית החסכונית. חומר פעיל זה פועל על ידי הרפיית השרירים הנמצאים בדפנות כלי הדם באיבר המין. זה מגביר את זרימת הדם הכוללת אל הפין ומסייע לגברים להשיג ולשמור על זקפה שבה הם עשויים אחרת להיות נאבקים.

בתיאוריה, קמגרה פועלת בדיוק באותו אופן כמו ויאגרה וסילדנאפיל והיא תרופה בטוחה לחלוטין. הבעיה היא שמדובר בתרופה שהופקה על ידי אג ‘ נטה פארמה, יצרנית תרופות הודית. זה לא גורם לבעיות במבט ראשון, מכיוון שמדובר בחברה לגיטימית המקפידה על כל הכללים והתקנות המקומיות, אך הבעיה היא שקמגרה אינה מורשית למכירה בישראל.

אני יכול לקנות את זה?

התשובה הקצרה היא כן אתה יכול, אבל אתה בהחלט לא צריך. עם מגוון רחב של עסקים באינטרנט זמין בלחיצת כפתור, כמובן שאתה יכול לקבל את הידיים על משהו כי הוא ביקוש גבוה. אך מכיוון שקמגרה אינה חוקית להימכר כאן בישראל, המשמעות היא שהרכישה (והעסק ממנו אתם קונים) אינה חוקית.

המשמעות של זה עבורך כצרכן היא שאתה מסכן את עצמך. אין לך שום דרך לדעת שהמוצר שאתה קונה הוא למעשה קמגרה וזה יכול להיות זיוף שאינו מכיל חומר פעיל, מינון שגוי או אפילו תוספים מזיקים.

אתה גם צריך להיות מודע לעובדה כי סילדנאפיל היא תרופה מרשם בלבד. הזמנה מחברה לגיטימית ובטוחה כמו axiomaisrael.com, פירושו שרופא מסתכל על ההיסטוריה הרפואית שלך לפני שהוא מחליט שבטוח לך להשתמש בהסוגי ויאגרה  (בהתאם לתנאים הקיימים או לתרופות אחרות שאתה נוטל). סגנון רכישה של קליק-ולך בכל הנוגע לתרופות פירושו שלא וידאת שזה בסדר שתיקח, וזה עלול לגרום לך לבעיות בריאות נוספות בטווח הארוך או הקצר.

לא רק שאתה מסכן את בריאותך על ידי זקפה חלשה הזמנת תרופות שעשויות להיות מפוקפקות, אלא גם את הכסף והפרטים האישיים שלך. אם עסק מתפקד באופן בלתי חוקי אז הם לא יכולים להיות נהלי הבטיחות הטובים ביותר במקום כדי להבטיח כי פרטי כרטיס האשראי שלך מאובטחים. זה יכול לגרום למישהו אחר מקבל את ידיהם עליהם ואתה עשוי להיות פתוח הונאה בכרטיס אשראי. עסקים אלה עשויים גם לדלוף או למכור את הפרטים האישיים שלך לחברות צד שלישי.

גם אם הכסף שלך עושה את זה דרך תהליך העסקה ואת פרטי כרטיס האשראי שלך להישאר בטוח, אין ערובה עם הזמנת מעסקים לא חוקיים כי תקבל אפילו את ההזמנה. הם לעולם לא ישלחו אותו, הוא עלול להיתפס על ידי ביקורת הגבולות (אם הוא נשלח ממדינה אחרת) או שהם עשויים להיות סגורים לפני שהם יכולים לשלוח את ההזמנה שלך, שכן בתי מרקחת בלתי חוקיים הם פשטו באופן קבוע ונסגר.

מה אעשה?

אם שמעתם על קמגרה ועל היתרונות שלה ורוצים לנסות את זה אז אתה תהיה מעוניין לדעת כי אין ממש סיבה לשים את עצמך, את הכסף שלך ואת הבריאות שלך בסיכון על ידי ניסיון לקנות כמה. קמגרה מכילה סילדנאפיל בעוצמה מרבית של 100 מג לטבליה, וזה בדיוק כמו ויאגרה וגם סילדנאפיל גנרית. אין ראיות המצביעות על כך שקמגרה יעילה יותר מעמיתיה, ותוכלו להזמין ויאגרה או סילדנאפיל בבטחה ובחוק כאן בכתובת axiomaisrael.com.

ויאגרה וסילדנאפיל הן שתיהן תרופות מרשם, מה שאומר שתצטרך קודם כל להתייעץ עם אחד המרשמים המקוונים הידידותיים שלנו. מילוי שאלון קצר כדי להיות הסתכל על ידי איש מקצוע רפואי רשום, יבטיח כי אתה מקבל את התרופה המתאימה לך. מכיוון שאנו יודעים כי תפקוד לקוי של זיקפה יכול להיות בעיה מביכה ורגישה, החבילות שלנו נשלחות אליך בתיבות לא מסומנות ללא מושג לתוכן שלהן.

Select more than one item for comparison.