במשך שנים רבות, ויאגרה היתה תרופה מרשם בלבד, כי אלה הסובלים מבעיות זיקפה צריך לראות רופא כדי להשיג. עם זאת, בשנה שעברה (אפריל 2018), ויאגרה קונקט הוצג לישראל בפעם הראשונה; אשר אתה לא צריך מרשם והוא יכול לקנות מעל הדלפק.

זמין במספר בתי מרקחת מכובד (כולל בתי מרקחת מקוונים כמו axiomaisrael.com), ויאגרה קונקט מכילה בדיוק את אותו מרכיב פעיל כמו ויאגרה אך בעוצמה מעט נמוכה יותר. ויאגרה קונקט מכילה 50 מג סילדנאפיל, ואילו לוויאגרה (לפי מרשם רופא) יש חוזק גבוה יותר של 100 מג.

התרופה פועלת בדיוק באותו אופן, אבל הנוחות הקשורים לא צריך מרשם עושה את זה הרבה גברים אד טיפול של בחירה.

מהי תפקוד לקוי של זיקפה?

חוסר היכולת להשיג זקפה מספיק זמן להגשמת יחסי מין מכונה תפקוד לקוי של זיקפה ורבים סובלים ממצב זה. ישנן מאה ואחת סיבות מדוע תפקוד לקוי של זיקפה קורה בקרב גברים מעל גיל 45. הדחף המיני בקרב גברים מבוגרים יורד עוד יותר עם השימוש בתרופות שונות אחרות.

קיימת תפיסה מוטעית נפוצה כי הדחף המיני פוחת שפיכה מוקדמת ככל שאנו מתבגרים, ולכן אנשים רבים מקבלים תפקוד לקוי של זיקפה כהופעה טבעית. עם זאת, האמת היא שגברים רבים הסובלים מבעיות זיקפה הם תוצאה של מצב שניתן לטפל בו מאשר אובדן התיאבון המיני בפועל. ברוב המקרים, תפקוד לקוי נגרמת על ידי נטל רבים על הגוף של האדם ואת היכולות הנפשיות שלו.

ההשפעה של אימפוטנציה

כ -5% מהגברים בגילאי 15 עד 40, ו -25% מבני 65 ומעלה חווים תפקוד לקוי של זיקפה. אבל, מאז ההשקה של ויאגרה בשנת 1998, דברים השתנו לטובה.

התרופה שינתה את האופן שבו אנשים חושבים ומרגישים לגבי מין ומיניות. מיליוני גברים ניסו את התרופה המופלאה של פייזר. ההשפעות של ויאגרה נמשכו זמן רב והיא סיפקה אנשים שסבלו מבעיות זיקפה.

תרופות לבעיות זיקפה ויאגרה

ישנן תרופות אחרות לבעיות זיקפה הקיימות כיום בשוק, אך אנשים מסתמכים על ויאגרה בשל הרקורד המוכח שלה. היעילות ושיעור ההצלחה של התרופה הוא מעולה ומספק מאוד בהשוואה לתרופות אחרות כגון סיאליס. מחקרים קליניים חשפו עוד יותר את התרופה פועלת מהר כמו כל תרופה אחרת לבעיות זיקפה והמשיבים חווים מעט תופעות לוואי בכלל.

אחד המרכיבים הפעילים ביותר של ויאגרה הוא ציטראט סילדנאפיל; זהו מרכיב פופולרי בקרב תרופות לבעיות זיקפה. מטרתם של יצרני הוויאגרה היא לעבוד על אנזימים בגוף המכונים פוספודיאסטרז ולהגביר את תגובת הגברים לגירוי מיני. אנזימים אלה הם יעילים מאוד לעבוד בעיקר על איבר המין של גברים. ויאגרה פועלת כדי לשלוט על האנזים וזה עוזר לנרמל ולווסת את זרימת הדם על הפין כדי לעזור אחד לקיים זקפה.

הטיפול האופייני בוויאגרה מתחיל במינון של 25 מג; אתה יכול להגדיל או להקטין אותו בהתאם לתוצאות ותופעות הלוואי שחוו. זה נלקח בדרך כלל לפחות 30 דקות עד 3 שעות לפני יחסי מין.

מומלץ מאוד שגברים מעל גיל 65 ייקחו את הגלולה באמצעי הזהירות הנכונים. חשוב לציין כי התרופה לא תתחיל לעבוד אלא אם כן מתבצעת גירוי מיני כלשהו. זכרו, ויאגרה אינה מבטיחה סיפוק מיני.

הפופולריות של ויאגרה

הפופולריות של ויאגרה זינקה לגובה מסוים. מחקר רפואי ארוך טווח גילה כי כ 98% מהגברים עם תפקוד לקוי של זיקפה ציינו שהם מאושרים על ידי כמה טוב התרופה שיפרה את הזקפה שלהם.

כמו כל תרופה אחרת, ויאגרה יש תופעות לוואי משלה. הנפוצים ביותר הם כאבי בטן, כאבי ראש ובעיות ראייה (ראייה מטושטשת שיכולה להיות זמנית בלבד). צור קשר עם הרופא שלך או פנה לעזרה רפואית דחופה אם אתה נתקל בתופעות לוואי אחרות.

Select more than one item for comparison.