סיאליס היא תרופה פופולרית לבעיות זיקפה. זה זמין רק על מרשם אז אתה יכול להזמין אותו באינטרנט, אבל רק באמצעות שירות מרשם כמו axiomaisrael.com. אינך יכול להזמין אותו ללא מרשם ועליך להזמין אותו רק באופן מקוון מבית מרקחת מקוון מכובד.

אתה יכול לבדוק את האישורים של בית מרקחת מקוון על ידי בדיקת התגים שלהם. זה מאמת אם אתר מוכר תרופות באופן חוקי או לא, והיכן רשום בית המרקחת שלהם.

אם אתם מחפשים סופר פארם אונליין להזמין סיאליס באינטרנט מאתר אינטרנט שאין לו אישורים אלה, אז אתה יכול גם לא להיות הזמנת ממקור מכובד. בדרך כלל, דגל אדום לאתר שאינו חוקי הוא שהמחירים שלהם עשויים להיות נמוכים משמעותית מאחרים שראית.

הזמנת סיאליס באופן מקוון מאתר שאינו מכובד מסכנת אותך מכיוון שאינך יכול להיות בטוח איזו תרופה מסופקת (זה יכול להיות פלצבו או להכיל מרכיבים מזיקים), ייתכן שלא תקבל את ההזמנה שלך כלל ואתה עלול להיות בסיכון של נתונים או הונאת כרטיסי אשראי.

ודא שאתה מזמין מבית מרקחת מקוון בטוח, כמו axiomaisrael.com, כדי שתדע מה מסופק, ותדע שהמידע שלך בטוח ומוגן. המחירים לסיאליס (תדלפיל) מתחילים מ-77 פ בלבד לטאבלט ואנחנו מציעים משלוח למחרת, כך שהוא יכול להיות איתך במהירות ובדיסקרטיות.

מה זה סיאליס?

סיאליס היא תרופה אד כי משתנה מן עמיתו המפורסם יותר שלה, ויאגרה, כפי שהוא נשאר פעיל במשך 36 שעות (לעומת 4-5 שעות). משמעות הדבר היא כי עבור כל החלון, התרופה יכולה לסייע לך לקבל זקפה, ולכן סיאליס הוא המכונה”התרופה בסוף השבוע”.

זה עובד על ידי הרפיית השרירים החלקים באיבר המין, כדי לאפשר לדם להישאר שם ולגרום לזקפה. עם זאת, אין לזה שום השפעה על העוררות שלך, ולכן אתה עדיין זקוק לגירוי מיני על מנת שהוא יעבוד (זה יכול להיות גירוי חזותי, נפשי או פיזי).

מה עוד אני צריך לדעת על סיאליס?

אם לא ניסית או שמעת על התרופה לפני אז אתה יכול לקבל מספר שאלות אחרות. חשוב לך לדון אלה עם הרופא שלך לפני נטילת תרופה חדשה אבל ננסה לענות על כמה שאלות נפוצות בשבילך גם כאן.

מה המשמעות של 36 שעות של יעילות?

יש אנשים שנבהלים או מתבלבלים כשהם שומעים שסיאליס נמשך 36 שעות. אך חשוב להבדיל בין התרופה הנמשכת לבין הזקפה הנמשכת. בשום פנים ואופן אין לך זקפה במשך 36 שעות. אם יש לך זקפה שנמשכת זמן רב מדי (גם לאחר אורגזמה) אז זה מצב שנקרא פריאפיזם ועליך לפנות לייעוץ רפואי.

האם יש תופעות לוואי?

כמו כל התרופות, לסיאליס יש כמה תופעות לוואי אפשריות. לא מחיר סיאליס סופר פארם כולם יחוו את אלה, אבל אם אתה עושה אז אלה נפוצים כוללים כאבי ראש, מחניק או נזלת או סחרחורת.

אם אתם חווים תופעות לוואי של סיאליס אז אתה יכול להיות טוב יותר לעבור ויאגרה או לויטרה. למרות שהרבה מתופעות הלוואי זהות בין תרופות אד, הן נמשכות זמן רב יותר עם סיאליס בגלל חלון האפקטיביות המורחב.

מה זה סיאליס מדי יום?

אם לקחת סיאליס לפני עם תוצאות טובות אז אתה עשוי להיות מעוניין ללמוד יותר על סיאליס יומי. בעוד סיאליס נועד להילקח כמו ומתי (סביב 60 דקות לפני שאתה מתכנן לקיים יחסי מין), סיאליס מדי יום הוא לוח כוח נמוך יותר שאתה לוקח פעם ביום.

זה שומר על רמה קטנה ורציפה של התרופה בגופך, כך שתוכל לקיים יחסי מין ספונטניים וזה יעזור לתת לך גמישות רבה יותר בחיי המין שלך. סיאליס יומי ניתן גם להזמין מ axiomaisrael.com לאחר התייעצות מתאימה עם מרשם.

Select more than one item for comparison.